zmizely mi stranky po ctyrech dnech

no ahoj dnes jsem si v klidu dodelaval stranky mel jsem je asi ctyri dny, a najednou jsem se tam nedostal a psalo mi to ze ucet neexistuje ted jsem ale udelal ten samej ucet znovu ale nemam jeste udelanou ani styranku,duvod proc pisu je ten ze mi nebylo nic zdeleno ani na mail ani nijak jinak proste z niceho nic byl pryc...zdelite mi duvod proc byla moje stranka smazana ? mel jsem tam jen svy videa nic sprostyho//...
Příště napřed vytvoř index.html s návodem a výhružným vzkazem pro adminy a teprve potom uploaduj videa.... o:))))
a to mam udelat jak jsem teprve zacatecnik a vubec netusim proc me smazali nebo jak asi bych mel udelat to co mi radis :-(
Založ si např. v textovým editoru soubor index.html a do něho napiš text " Vážení admini, na těchto stránkách budou ke stažení moje osobní videa atd... " a nahrej to web. Pokud nahraješ jenom videa a rozdáš odkazy kamarádům na stažení, tak ti je smažou. Pokud budou linkovaný do tvých stránek na wz, máš naději, že přežijou. Wz je dost přetíženej a prsty na DEL jsou rychlý...
no nevim jak admini, ale ja bych web, kde jsou jen soubory ke stazeni a index s odkazama na ty soubory a nic jinyho, povazoval za skladiste, coz je poruseni podminek
To bys mohl mít i fotky z dovolený a taky by to bylo skladiště. Jesli je opravdu wz jen pro stránky typu "Ahoj, já jsem Pepa a nezapomeňte kliknout na reklamu wz", tak je to hodně špatný...
<HTML>skladiste je adresar ve strukture na ktery se neodkazuje z toho urciteho webu, v tomto pripade dir na indexu rozhodne neni skladiste protoze je videt a videa jak rika Mirror byly jeho... i kdyz je otazka jestli opravdu byli jeho :]</HTML>
no nevim... mam pocit, ze tu byl pripad, kdy nekdo mel adresar se souborama a obsah toho adresare vypisoval apache jako stranku (v adresar nebyl index), tak to skladiste bylo a bylo to smazany... v cem je pak rozdil, kdyz seznam souboru udelam rucne misto toho, aby ho generoval apache nebo php skript?
a ano, vim o webu - galerii, ktery byl smazan. ty fotky ale byly nalinkovany na jinej web mimo wz, coz je o necem trochu jinym. jinak se tady galerie nemazou, pokud vim.

v podstate je tohle to jenom moje imho a hloupy tlachani, konecny rozhodnuti provadi nekdo jinej...
ty videa byli moje v titulku byl muj nick a na videu sem byl ja
<HTML>Tonik: nevidim rozdil v tom, kdyz si nekdo udela stranku kde bude mit svy videa a nahazi je tam pomoci a href nebo pomoci htaccessu jako dir...</HTML>
webzdarma poskytuje prostor a chce za to zobrazovat reklamu, shodněme se, že minimum je jedna stránka, ze které vedou odkazy a je nositelkou reklamy.
skaff: no prave, dyt to rikam... matne si pamatuju, ze byla kdysi diskuze, jak udelat automatickej vypis adresare, treba pomoci htaccessu. a admin nebo moderator se tam vyjadril, ze by to mohlo byt poruseni podminek. uz nevim, jestli to nakonec poruseni bylo nebo ne...
no ukonceme diskuzi, ja jen aby Mirror pocital s tim, ze se (mozna) pohybuje nekde na hranici podminek