total commander

ahoj,zase já..
tak jsem si chtěla nahrát soubory přes TC...protože přes WZ mi to padá..
dřív se mi to povedlo, teď to připojuji z jiného PC, nejde mi to. Mám tam ty knihovny openssl, ale když se to spojuje napíše mi, že smolík, nezdařilo se. 500 AUTH not understood ...
prosím o pomoc, už sama asi nic nevymyslím.
díky
jestli to nebude tim, ze na serveru, kde mas ucet, nefunguje zabezpeceny ftp, coz ty se snazis pouzit
hopla,...takže co stím? já už to takhle přenášela..a i teď se mi to skoro povedlo, přihlásilo se to, ale soubory se nezobrazily. Pak sem přišla že tam asi chybí ty knihovny, našla, dala...a teď už to píše tu chybu...nějaká konkrétní rada? :-)
no jasne, proste pouzivej obycejny ftp. urcite se to da nekde v tom totalu nastavit v nejakym comboboxu nebo necem... neco jako vyber protokolu a tam bude asi ftp, ftp ssl, ftps nebo neco takovyho. nevim presne, total nemam
no koukám koukám, mám to kupodivu česky a nenacházím...budu ještě hledat. Dělala jsem to podle návodu WZ. nešlo mi tam nastavit "anonymní připojení" tak jsem přidala to ssl knihovny. teď už mi to zaškrnout jde, ale zase se to nespojí.
Co se týče "jak věci fungují" moc nechápu..tudíž možná hloupá otázka. Když to budu zkoušet na jiném počítači...tak budu mít stejný problém..?asi jo, jde o server WZ...ne o poskytovatele připojení k internetu...
<HTML>Tenhle návod jsi zkoušela? http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
Navíc anonymní připojení na wz nefunguje, je třeba ho odškrtnout.</HTML>
chyba bude nekde v tom pridavani ssl knihoven. ty pro normalni ftp nejsou potreba, ale pro to zabezpeceny, ktery jsi zkousela, potreba jsou. neverim, ze by to bylo udelany tak blbe, ze by to po pridani toho zabezpecenyho ftp neumelo pak uz to normalni. nekde to proste musi jit nastavit :-)
kdyz to budes stejne spatne zkouset na jinym pocitaci, pak ano, budes mit stejny problem. nejde o server ani o poskytovatele ale o postup a nastaveni programu
no SSL/TLS, které je v novějších verzích TC na všech doménách nejde, mě např. nejde na webz.cz a mysteria.cz, kvalitne.cz nemám, ale na unas.cz to jde dobře
bohuzel SSL/TLS ftps na kvalitne.cz nejde, prosim nejde s tim neco udelat? Dekuji...
<HTML>Nic, co by bylo ve vašich silách. Ne na všech serverech to je. Původně to snad ani nikde nebylo, co čtu od ds, tak je pro mě novinka.</HTML>