Chyba v phpMyAdminovi

Zdravim, dal jsem v nastaveni db mysql, aktivni, tak se do phpmyadmina prihlasim a na miste, kde byva seznam tabulek mam tuhle hlasku: Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/web/wz.cz/mysql/libraries/dbi/mysql.dbi.lib.php on line 119
Co se stim da delat? Muzete mi to opravit. Dekuji
U mne v pohodě.
Možná chvílková nevolnost. Zkuste to znovu.
Chvilková nevolnost to nebyla, trvalo to už přes týden, moc jsem na to ale nespěchal. Nyní už je to ok, děkuju
Tak a mám tu další problém. V nastavení mysql se mi vypínala DB, nebyla aktivní. Měl jsem tam vygenerované heslo, to jsem měl nastavenyý v php souboru, kterým se připojuji na DB. Tak jsem dal znova aktivní a zadal jsem svoje vlastní heslo. No teď mi to nějak blbne a ty hesla přeskakují. Tzn. když vlezu na stránky, zobrazí se chyba, že se nelze přpojit k DB. Tak dám do config.php moje nové heslo, stránky fungují. Po nějaké době se nejde opět připojit k DB, změním heslo na původní a stránky zase fungují. A takhle pořád dokolečka. Vůbec to nechápu........můžete to nějak opravit? Nebo co stím? Díky
jo, u mě to taky dělá.. aktivuju mysql, hodím heslo a po nějaký době se mysql samo vypne
jo mne se to stava taky, ale jen na jednom webu. (ten u jmena) jiny web s db mi funguje ok.