Nefungující stránky

Nainstaloval jsem si na stránky phpBB forum a vše korektně fungovalo do té doby, než jsem aktivoval lištu pro zvětšení místa pro web.
Nevím zdali to s tím souvisí, ale krátce poté obdržím vždy jen hlášku:

Stránka, kterou se snažíte načíst, nemůže být zobrazena, jelikož server používá neplatný či nepodporovaný způsob komprimace dat. Kontaktujte prosím vlastníka webového serveru a informujte ho o tomto problému.

Před chvíli fungovalo, nic jsem v nastavení fora neměnil, natož snad způsob komprimace.

http://www.lamos.mysteria.cz/

Díky za radu
No, zkusim to celé absolvovat ještě jednou..
tzn. vše smazat a znovu, třebas se někde něco po....
Vypadá to, že je opravdu podělaný server na kterém máš web. Zkus počkat...
varta.webzdarma.cz

Dobrý den,

mám podobný problém, stránky máme vytvořené už leta, v poslední době nedošlo k žádné velké změně, kromě běžné aktualizace a dnes se na naší adrese objevili cizí stránky. Obnovila jsem index, chviličku to fungovalo správně a teď mi to hlásí, že stránky nebyly nalezeny.
Také zkusím počkat, jen jsem se chtěla podělit.

Dana Cajthamlová
Dana Cajthamlová (varta.webzdarma.cz)

Stránka se asi zobrazuje správně - chov koní varta...
Pro upload stránek je lepší používat FTP klienta - pak nedojde k "překvapení", jako u web rozhraní v administraci wz.
Zkusil jsem vše smazat a začít nanovo..
A nelze instalovat phpBB pokud je aktivní ta reklamní lišta pro navýšení prostoru pro web..
A to asi potvrzuje, proč to před tím po aktivaci té lišty komplet kleklo.
:-(
Poradí někdo co s tím?
<HTML>2L.Pergl: kde přesně ti to při instalaci skončí? Jakou chybu to píše atd.? Jestli chceš, můžem lištu zatím vypnout, ale mělo by to jít nainstalovat (a fungovat) i s ní.

2Dana: viz Lama, nepoužívej správce souborů pro editaci. Edituj u sebe v pc a změněné soubory nahrávej na web. Jinak stránka mi také funguje.</HTML>
Chybu to nehodí žádnou.
Zadám databázový server a pak se místo další stránky při instalaci objeví jen ta vaše lišta a logo phpBB. Okno má název "Nastavení databáze" a mělo by v tomto kroku proběhnout ověření databázového serveru.
Ostatní chybí, jako by se nenačetlo. Zkoušel jsem upload nové instalace i vícekrát, ale nepomůže to.
Můžem tedy zkusit vypnout lištu prosím?
Díky

LP
<HTML>No, mně to ověření db serveru sice proběhlo korektně s hláškou "Successful connection", ale tu lištu máš tedy vypnutou.</HTML>
Tak po vypnutí lišty vše funguje jak má..nechápu to.
Čím to může být? Na ic.cz je stejná lišta a žádný problém jsem s ní neměl.
Byla by škoda se tam vracet, zde je web mnohem rychlejší..
Zdá se, že když je lišta zapnutá, něco se nenačte korektně.
Zkusil bych to ještě jendnou aktivovat a poslat vám screen. Souhlasíte?
<HTML>Mně přijde divné, že mně to ověření db serveru proběhlo a tobě ne. Zkus ještě předtím smazat cache prohlížeče.</HTML>
Pravda, smazat cache mě nenapadlo..zkusím teď protože to už zase nejede.
Vše makalo do té doby, než jsem aktivoval v phpBB GZIP kompresi.
Teď jsem tam, kde jsem byl.
www.lamos.mysteria.cz/forum
..ale instalace se zdařila až po vypnutí lišty, to nechápu. Zajdu na obídek a zkusim to instalovat znova. Bohužel nevím, kde ve struktuře phpBB vypnout GZIP kompresi. Teď už se na administrační panel nedostanu..
<HTML>Jak jsi napsal to gzip, tak jsem si vzpomněla, že se to tu už několikrát řešilo - po zapnutí lišty bylo nutno vypnout i gzip kompresi.
Co se týče phpbb a gzip, tak zkus <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=52719&t=46641">http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=52719&t=46641<a/>.</HTML>
OK, víme kde je chyba. Nebudu zapínat gzip kompresi. Teď jen prosím o znovu deaktivaci lišty, protože nastavení gzip komprese v tabulce mysql nepomohlo a s lištou bůhvíproč to nejde znovu nainstalovat. Zkoušel jsem smazat cache prohlížeče a nezabralo to..
Díky za pomoc
poslal bych screen, ale nevim kam :-)
V liště to asi nebude - protože momentálně máš úvodní stránku instalace i s lištou a je to v pořádku. Smázni raději všechno v databázi. Pak zkus spustit novou instalaci. Mělo by to pak jít, protože po nové instalaci je gzip defaultně v phpbb vypnuto.
Screen můžeš poslat do http://lamos.mysteria.cz/nejakyscreen.jpg (například).
<HTML>Lišta je tedy vypnutá, ale bude chvilku trvat, než se to projeví (tak půl hodiny).
Stejně si ale myslím, že to lištou není, já se v pohodě dostanu až k nastavení Detailů administrátora a myslím, že by to šlo i dál.</HTML>
souhlas, ale zkoušel jsem to i z jiného počítače a obojí nefunguje.
takže screen z tohoto je:

lamos.mysteria.cz/screen.jpg

Jak vidno, nic se na této stránce nezobrazí.


P.S.
A už můžu instalovat, lišta je neaktivní :-))
Vůbec to nechápu
jinak jsem smazal před novou instalací všechno v databázi...nefungovalo
<HTML>Já se dostala při zapnuté liště až <a href="http://psb.wz.cz/wz/lamos.jpg" style="text-decoration:underline">sem</a>. Není mi jasné, že to tobě nejde...</HTML>
Taky to nechápu. Každopádně teď to jde a pak si dám pozor na zapnutí gzip komprese. :-)
Díky za pomoc
<HTML>Snad to bude pak už v pořádku. Kdyby bylo přeci jen nutné lištu vypnout, tak napiš (já teď sice nebudu online, ale nejpozději zítra večer se tu zase objevím).</HTML>
Tak to fungovalo den a teď je tu zase problém.
Screeny jsou přiloženy zde:

www.lamos.mysteria.cz/error.jpg
www.lamos.mysteria.cz/error2.jpg

První jsem obdržel když jsem chtěl načíst fórum jako takové. Zkoušel jsem několikrát a pak se dostal na administraci.
Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil downgrade! z verze 3.0.2 na 3.0.1. Je toto vůbec možné?
Druhou chybu jsem obdržel, když jsem se pokoušel udělat upgrade zpět na verzi 3.0.2
...když jsem chtěl načíst fórum jako takové... to znamená - ve tvém podání - CO? Včera jsem byl asi jednim ze šťastlivců, kteří konečně zachytili nainstalované fórum... Vše fungovalo, včetně procházení fóra. Ovšem zřejmě díky tvým hokuspokusům, kdy děláš něco, o čem nemáš páru jak to dopadne, tak už 3 dny "zprovozňuješ" phpbb. Podle nejnovější hlášky : "SQL ERROR [ mysql4 ] Access denied for user 'lamos'@'nike' (using password: YES) [1045]" se pro změnu pokoušíš připojit k databázi s neplatnými údaji, které se zřejmě "samy" změnily! Fórum ve tvém podání je opravdu horor. :-)
Řešení: smaž všechno (včetně databáze) a začni odznova (a pak nenastavuj něco, o čem netušíš co to udělá).