robots.txt

Lze nějak nahrát soubor robots.txt, a kam? Měl by být v kořenu webu, což zde asi nejde.
Nepotřebuju ho. Ale jde o to, že jsem si přes PHP nechal z chybové stránky 404 posílat maily, že se něco nenašlo, a tohle mi chodí pořád. Pokud to jednoduše nejde, dám si filtr na posílání těch mailů.
Ale lepší by bylo odstranit příčinu, že nějaký uživatel (i když robot) dostává zprávu 404.
<HTML>Jde. Proč by to nemělo jít? Prostě jej nahrajte do svého kořenového adresáře.</HTML>
Ve specifikaci bylo, že to musí být v kořenu webu, tj. zde na www.webzdarma.cz . Ale nahrál jsem to do svého kořenového adresáře a je to v pořádku, maily na chybějící robots.txt už nedostávám.
Podobně to bylo s favicon.
<HTML>V jaké specifikaci? Pro google i pro jakéhokoliv jiného robota prostě máte stránky selskebaroko.unas.cz, žádné webzdarma.cz/unas.cz/selskebaroko a podobné nesmysly. Takže kořen vašeho webu je pro vyhledávací roboty = kořen 'serveru'. A když už jste příliš vázán specifikacemi, tak se řiďte poptávkou - roboti evidentně mají zájem o selskebaroko.unas.cz/robots.txt, tak proč jim nevyhovět? ;)</HTML>