Nezobrazuje se reklamní lišta

Ahojte, už pár dnů se mi nezobrazuje nahoře na všech mých stránkách reklamní lišta. Včera jsem se dívala do nastavení a mám tam nastavenou lištu nahoře barva bílá. Reklamní banery se mi zobrazují. Prostor 500MB nechci ztratit. Kdo to ví, ať mi odpoví. Dík
Mám stejný problém. Také žádám o radu.
Marcela:

kód reklamní lišty ve zdrojovém kódu stránky je. Díky neskutečně obludnému kódu, který vyprodukoval Word je až na 1253 -tím řádku. To proč se neukazuje by vyžadovalo prokousat se tím kódem. Závěr je, že WZ kód vložil a tedy závada není na jeho vysílači.

PS
Webová stránka - zjednodušený formát - tuto volbu mi nabízí Word 10, co umí Word 12 nevím, ale pokud už musí být stránky tvořeny Wordem tak bych doporučoval poohlédnout se po tomto způsobu složení dokumentu Wordu do formátu HTML
Tak uložila jsem stránku ve Wordu jako zjednodušený formát a přesto se reklamní lišta nezobrazuje a kod reklamní lišty je zase někde uprostřed toho obludného kodu. Já kodum vůbec nerozumím, vím, že to je nejhorší cesta přes Word dělat stránky, ale dosud jsem se o kody nemusela moc zajímat, protože se mi lišta zobrazovala. Tak nevím, co si mám počít? Asi přijdu o drahocenné MB nebo se objeví přes HTML borec nakonec? Jsem trpělivá.
Podle toho, co bylo zmíněno i v jiných souvislostech se zdá, že problém je v té liště. Na ds.mysteria.cz se sice zobrazuje, má ovšem velmi podivně kódované české znaky.

Vkládání lišty je zcela v režii WZ a tak se domnívám, že žádné sankce za toto nefunkčnost, na rozdíl od banneru, nebudou.
Základní prostor pro webové stránky, pokud se nepletu, je tady na webzdarma 200 MB. Nevím, co plánuješ se stránkami školy, že potřebuješ 300 - 500 MB prostoru, když obsah tvého webu - nadneseně - odhaduji momentálně maximálně na 10 MB. Lidičkové si prostě zbytečně komplikují život :-)
Lama: nepodceňuj české pančitelky a oprav si úhel pohledu, tipuji 10x tolik a ještě něco k tomu. Je takové udělátko, kterému se říká digitální fotoaparát a ten umí zaplňovat webové prostory docela dobře...
Lidičky na podpoře, děkuji Vám za podporu, ds na to přišel. Obsah mého webu je fakt už 150 MB a mám tušení, že hravě tento školní rok zaberu dalších 100. Takže možnost mít prostor 500 MB se mi velice hodí. Reklamní lišta je pořád fuč, já už nechci se s ní muč... a když někdo na tu příčinu přijdete, tak mi ji zde pošlete. Dík
Marcela: to já ne to XENU
a lišta? Obávám se, že řešení bude typu: "Samo přišlo, samo odešlo"
až to někdo opraví

PS: My nejsme podpora, něco takového tu snad funguje na podpora@webzdarma.cz, my jsem normální tlachající uživatelé
By mě teda zajímalo, co teda dělali letos žraloci na Jadranu? Učitelky očividně přehlížejí :-))
Těch 10 MB jsem střelil od pasu - nezjišťoval jsem kolik kopretin vleze do megabajtu.
Lama: já vím, že jsi jen Lama, ale seknout se o řád to je i na Lamu moc