Vůbec nefungovaly stránky na doméně wz.cz

<HTML>2Pavel: ty tam nemáš vůbec soubor index.html (popř. index.htm či index.php). Stránku, která se má zobrazovat po zadání tvé adresy přejmenuj na index.html. Ale vzhledem k tomu, že i tvé stránky jsou na serveru, který teď má menší potíže, tak si na bezproblémový chod stránek budeš muset i potom ještě chvíli počkat.</HTML>
Dalo by se odhadnout co znamená "chvili počkat"? Je to den,dva,týden,měsíc?
Tos trefil přesně. Není boha, aby něco z toho nebyla pravda! :-))
... a co třeba rok nebo příští pětiletka? :-)))
<HTML>Stačí pánové, tohle se sem vážně nehodí.</HTML>
No, je pokročilá hodina a jsou tam smajlíci, tak to snad nikdo z postižených výpadkem nebude brát vážně.
<HTML>To sice asi ne, ale téma se zbytečně prodlužuje a člověk pak ztrácí přehled.</HTML>
asroma.wz.cz the same problem...

no táááák :)
jede to jede :) jupí (klep klep na dřevo)
<HTML>Je to tak, problém byl vyřešen.

2Jarek (lmkbystrice.wz.cz): ta lišta se asi ještě chvíli nebude zobrazovat - z důvodu přechodu na jinou lištu.</HTML>
slo mi to den a ted uz to zas nejde. Tak co je?
tak snad uz to jde.
Dobry den, nechtej se mi nacitat moje stranku na vasem serveru
www.mastertips.wz.cz

nejde se mi ani pripojit na FTP, cim to?
dekuji
Dobrý den takže vidím že je to problém xxxxxxxxx.wz.cz
doufám že podaří servr brzy zprovoznit
děkuji
ja uz ani nedoufam.
Můj web také přestal fungovat - tentokrát už se ovšem nezobrazí ani po opakovaném stisknutí F5. (Ten server by potřeboval ránu kladivem... nebo šest.)
<HTML>Admin samozřejmě problém hned řešil.
Vaše i moje stránky se mi už zase načítají.</HTML>
Dobrý den,
bohužel mám stejné problémy jaké jsou zde popisovány.
V minulých dnech se stránka načítala až třeba na 5 pokus. A dnes už se nechce načíst vůbec. Předem děkuji za opravu problému ...
Dobry den, muj web uz zase velice casto vypadava (www.mastertips.wz.cz)

Zajimalo by me, kde je chyba a jestli bude v nejblizsim casovem horizontu vyresena.

Dekuji, hezky zbytek dne.
<HTML>Už raději do názvu nebudu psát [opraveno]
Adminovi jsem napsala, ale asi to může nějakou chvíli trvat.</HTML>
Co kdyby jsme se tu někde mohli dočíst, co to je za problémy, které trvají už týden? Jak se to bude řešit a časový horizont nápravy?
Dobrý den, také se mi nenačítají stránky, a kdyz tak hodně pomalu nebo na několikátý pokus (15x).
Vidím že je to už dlouhodobý problém na celém serveru.
Je vůbec nějaká naděje že ho někdo někdy vyřeší nebo mám jít k jinému provozovateli? :-( slovanhodonin.wz.cz
Též nám od odpoledne neběhají stránky. ve firefoxu se načte jen index a na další stránce menu po straně a nic víc. V exploreru nejdou vůbec.
<HTML>jirka: Správce není onlajn, ale byl informován jinými cestami, takže o problému ví a bude jej řešit. Detaily problému bude znát, takže budete-li chtít, aby věnoval <b>Váš drahocenný čas</b> nějakému veřejnému vyjádření, můžete ho zkusit kontaktovat mailem.

PS pro ty méně chápavé: Heisenbergův princip neurčitosti aplikovaný na řešení problémů se servery - piš nebo řeš.
PPS: Nejste v tom sami, taky mi nejdou stránky ;)</HTML>
Jak může správce věnovat náš čas? A to že mu zaplavíme emailovou schránku dotazy, na které bude odpovídat, mu asi nepomůže v řešení problému. Možná, že by správce mohl delegovat nějakého moderátora, aby on obětoval svůj drahocenný čas a použil ho na veřejné vyjádření?