Neumím se připojit na stránky.

Neumím se připojit na své stránky www.obecnidummokrelazce.wz.cz vypisuje mi to chybu:

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Myslím si, že problém není na mojí straně, jestli jsou nějake problémy na vaší straně neberte tento dodaz ve zlém.
Děkuji za odpověď.
Mně ta stránka normálně jede. Zkus vymazat cache prohlížeče.
No a mně už, taky cache se mi maže automaticky při vypnutí prohlížeče a dělalo mi to i po restartu Firefoxu.
Stačí Shift-F5.
Pardon, při přesměrování jinam Shift-F5 samozřejmě nefunguje.
Mysím že prováděli zálohu servru, nebo nějakou opravu, protože těsně před tím než mi to nešlo jsem tam nahrál svoji opravu a zkontroloval a bylo to ok a teť jak se to rozchodilo tak tam ta chyba bylo znovu.
<kec>Shift+F5 ?! - to nefunguje v žádném běžném prohlížeči! Zato v každém běžném prohlížeči funguje pro reload stránky klávesová zkratka Ctrl+R nebo Ctrl+F5 (Opeře se nechce) Ale třeba mám špatný systém.</kec>
<HTML>obecnidummokrelazce.wz.cz se nachází na serveru, který <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=56840&t=56840">měl před pár dny problémy</a>, takže to bude souviset s tím.</HTML>
Lama: Shift-F5 vs. Ctrl-F5
Epiphany - funguje - nefunguje
Firefox - nefunguje - funguje
Operera - nefunguje - nefunguje (zato fuguje čisté F5)
Konqueror - nefunguje - nefunguje (zato fuguje čisté F5)
Dillo - nefunguje - funguje

Takže až na Epiphany, které mám zrovna spuštěné a které to má obráceně, máš pravdu. Víc prohlížečů jsem nezkoušel.

Testováno pomocí hlavičky "Pragma: no-cache" v dotazu prohlížeče.
Kit:::
Já jako "běžné" prohlížeče beru Internet Explorer, Firefox a Operu. Takže děkuji za to, že mám pravdu. :-)