Chci zrušit stranky

Dobrý den, niž několik let mám velký problém a nevím jak ho řešit. Nejsem podvodník. Jsem vlastníkem stránek (lze ověřit podle jména na těch stránkách a jména v mém současném mailu), které nabízejí tvorbu www stránek, ale já se tím již nezabývám a chtěl bych je zrušit. Bohužel jsem je vytvořil již před mnoha lety a tehdy používaný email už neexistuje a heslo již také neznám. Tyto neaktuální stránky mě velice obtěžují a prezentují mě jako někoho kým nejsem. Po zadání mého jména v seznamu se nalezne má stránka, se kterou se již neztotožňuji a nechci, aby si o mě lidé tvořili nesprávné úsudky. Chci tyto stránky zrušit. Pomozte mi někdo.
Psal jsem již několikrát na podporu webzdarma, ale nikdo nereaguje, asi si myslí, že jsem podvodník. Pokud to někoho zajímá, jedná se o stránky www.webmaker.wz.cz
mail použitý při registraci, který již neexistuje je wwwmaker@email.cz
Mé jméno je Antonín Koubek, současný email je antonin.koubek@seznam.cz
A proč si znovu nezaložíš email wwwmaker@email.cz? Nemusel bys tady dlouze smutnit, jak tě ta tvoje stánka poškozuje.

Viz: http://img232.imageshack.us/my.php?image=makeruz6.gif
Děkuju za radu, skutečně to tak šlo udělat, stránky jsou úspěšně zrušeny.
Doporučuji se zalogovat, vstoupit do adresáře se soubory a mazat a mazat... Ale vidím, že jsou i jiné cesty, jak něco zrušit :) Jinak zcizování identity je velmi rozšířený a závažný problém vyskytující se v mnoha podobách :(