Uz zase malo mista na session

Warning: Unknown(): write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

Moc prosím o urychlené opravení, vždyť sessny jsou základ jakehokoli přihlašování a bez nich vpodstate nefunguje nic.
stejny problem i u mne :(

prosím taktéž o nápravu, nejdou nám úpravy registrace...
<HTML>Díky za upozornění, napíšu adminovi.

Edit 9:30: Admin byl rychlejší :-) tu chybu už tam nevidím.</HTML>
Děkuji :)
Tak znovu :(, prosím o opravu. Je možné těmto chybám předcházet?


Warning: Unknown(): write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0
Dekuji za napravu, neexistuje primy kontakt na nekoho kdo to muze opravit? uz to tu parkrat bylo, tak ze bych jenom pisl meila aby to zase rychle fungovalo...
"Je možné těmto chybám předcházet?"

http://cz.php.net/manual/en/function.session-save-path.php
<HTML>Myslím, že admin na tohle reaguje opravdu pružně, i když netuším, proč se to dneska opakovalo :-(
Můžeš zkusit email mira@webzdarma.cz, ale určitě je dobré to psát i sem. Já to hned po přečtení píšu adminovi (mira), pokud už to mezitím nenapravil sám.</HTML>
Zase:
Warning: session_start(): open(/tmp/sess_7f049ebcd6de8497ec9ecb5e52ab051a, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /3w/chytrak.cz/z/zmlv/functions.php on line 3
<HTML>Opraveno.</HTML>
Dik
Taktéž mám problém s něčím takovým, větší soubory (400kb <) se mi načtou částečně nebo vůbec
<HTML>Joshi, to máš problém s něčím úplně jiným, než o čem se v tomto vlákně psalo.

Ty obrázky ti nejdou načíst, protože je máš špatně nahrané - např. MAXIT.jpg má nulovou velikost.</HTML>
No to je sice hezký, ale 0 velikost mají po nahrání prostě se to kousne a načte fo na web jen název souboru. jinak v reálu ten soubor má asi 260kb a taky ho tam nedostanu.
Chceš snad tvrdit, že ten obrázek nahráváš na web přes session? To snad ne.

Kromě toho porušuješ podmínky WZ. Kdyby sis ještě přečetl FAQ, určitě bys přišel na řešení svého problému. FTP zpravidla přenese soubory celé.
<HTML>Kit: To porušování jsem mu chtěl napsat, ale pak jsem se kouknul lépe.</HTML>
No jo, to je tím, že na vstupní stránky neklikám a tudíž se dál ani nedostanu. Když vidím vstupní stranu a nemám konkrétní důvod vstupovat dál, jdu hned pryč. Netuším, k čemu jsou vstupní stránky dobré, podle mne jen zdržují a odrazují návštěvníky.
Tak abych vás uklidnil, vstupní stránky slouží, k vůli upozornění že kamarádovo auto bylo v maxi tuningu a tak tam byla úvodní strana časopisu. Obrázky a ostatní věci nahrávám přes Total Commander 6.54
Do té doby vše běželo v poho. Nyní když chci natáhnou obrázek na web tak se to zasekne při 30% a napíše to 452 Transfer aborted. No space left on device.

Ještě s tím porušováním, reklama je i na té další straně takže klid.
Nicméně už to funguje, pokud někdo opravil děkuji.
<HTML>Josh: ta reklama se samozřejmě v pořádku, jak psal už Nípal. Co se týče té hlášky, tak to už tak v pořádku není. Ale admin říká, že to mělo být jen dopoledne. Teď to píše taky tu chybu?</HTML>
<HTML>Aha, ok.</HTML>