povolení funkce mail php

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit jak povolit na serveru funkce php. Skript níže mi na mém webu nefunguje mám .wz.cz a na kamarádovo co má .unas.cz funguje. Normálně to napíše že je odesláno a na mail mi nic nepride. Z jeho webu ano.
<?php
$predmet = $_POST['predmet'];
$email = $_POST['email'];
$obsah = $_POST['obsah'];

if ($predmet!="" and $email!="" and $obsah!="")
{
Mail("zkouska@seznam.cz", StrTr($predmet, "ÁÄČÇĎÉĚËÍŇÓÖŘŠŤÚŮÜÝŽáäčçďéěëíňóöřšťúůüýž", "AACCDEEEINOORSTUUUYZaaccdeeeinoorstuuuyz"), $obsah, "From: " . $email);
echo "<center><b>E-mail byl odeslán.</b></center>";
}
else
{
echo "<center><b>Vyplňte prosím všechna pole.</b></center>";
}
?>
Uživatel nemůže povolovat PHP funkce. Kdyby tomu tak bylo, byl by tu bordel a vážené bezpečnostní riziko.
Funkce mail by měla být povolena. Ovšem u jedné části serveru byla funkce vypnuta. Týká se to právě domény wz.cz s PHP 5. Jak je to dnes netuším. Buď je nadále blokována, nebo je povolena, ale nefunguje jak má. Blokování funkce by však mělo být ohlášeno chybovou hláškou. Zkuste zpřísnit zobrazení chybových hlášek a ověřit funkčnost.

V .htaccess:
php_value error_reporting E_ALL
php_flag display_errors 1

Pokud se nic neobjeví, pak by měla být funkce mail dostupná. Samotná funkce mail obsahuje návratový kód, tudíž by bylo dobré i toto ošetřit. Je-li false, tak se nepodařilo odeslat. Ale i při true nezaručuje, že se email odešle. Vše záleží na serveru.
Co s tím? Kontaktovat podporu.