Reklamní lišta, je i není

Dobrý den,

Předevčírem jsem si na fóru zažádal pouze o verzi s reklamní lištou bez banneru a tak je to i nyní.
V administraci jsem nastavil barvu pozadí na vlastní a fungovalo to asi 6 hodin.
Nyní tam už asi den není reklama a jen "svislá čárka", možná je to velké I, malé L ale reklama to rozhodně není.. :)

Docela mě to štve protože je to podle mě hnusnější než reklama.
Nevíte někdo co to je a co s tím?

Děkuji
<HTML>Pěkné. Zjistila jsem, že zmizelo nastavení typu reklamy u tvého účtu, tak jsem tam dala znovu, že je to lišta. Chvíli počkáme, jestli to něco udělá. Pak bych zkusila ještě známé vypnout-zapnout :-).</HTML>
Zatím nic.
Zkusil jsem i nahrát na web obsah znovu...
---
Co je pěkné? Nefunguje... nebylo by jednodušší ty reklamy vypnout? :DD
<HTML>Bylo, ale přeci jistě rád přispíváš zobrazováním reklam na provoz wz ;-). Ok, vypneme a pak zase zapneme.</HTML>
Pořád je to to samé.
Koukni se sama...

Mě to tak štve, chci tam reklamu která nějak vypadá než takovouhle hnusnou čárku :/....
Zkus si ji přebarvit v nastavení.
<HTML>Hlavně klid, však ono se to vyřeší. Admin prý něco včera s lištami dělal, může to být tím. Podívá se na to.</HTML>
Grelek: ale fuj! Za tento:
http://grelek.wz.cz/obrazky/nova-verze_clanek.jpg
i za ten druhý obrázek si takovou reklamu zasloužíš.
Kit: Zkusím
Thalia: Děkuji za info :)
ds: Ty jsou ale velký co? :DD Jestli ti jde o to že jsou tam v plný velikosti tak jo, beru, teprve je chci zmenšit ale jinak nechápu o co jde? :D
No jestli tě to potěší, já tam mám také tu čárku.
Co tu reklamu zkusit vypnout :-)
viz třea http://ds.mysteria.cz/f.army
<HTML>Tak reklamní lišta je zase ok, jsou v ní zase odkazy. A já můžu konečně z práce zmizet do vinárny :-)).</HTML>
Odkazy v ní jsou, ale nerespektuje vlastní nastavenou barvu pozadí
ds: U mě respektuje, nerespektuje ... okolí je modré jak má být ale pod reklamami je černý proužek který jsem si nenastavil .. :-/
Já jsem pozadí změnil na jinou barvu a protože ta změna nějakou dobu trvá tak jsem na to mezi tím zapomněl. Nyní to bylo vše změněno a tak jsem si nastavil zase tu původní barvu.