HTML/Iframe.B.Gen virus

Dobrý deň.
Po dlhšom čase som navštívil svoju web stránku andyno.webz.cz a Eset mi v momente zablokoval prístup kvôli menovanej infiltrácii.
Môže mi, prosím, niekto poradiť, ako sa tohto víru zbaviť?

Ďakujem.
Jednoduše smaž ten iframe mezi značkou body a reklamou WZ. Ještě jednodušší bude, pokud tam tu stránku nahraješ znovu ze svého originálu.
Tak to je neuveriteľné. Ďakujem! Ja som už myslel, že ide o skutočnú infiltráciu...
Apropo, nevieš o tomto niečo bližšie, napr. ako je možné, že sa mi sama od seba zmenila štruktúra kódu?
<HTML>Sama od sebe ne. Někdo ti ukradl heslo a pak snadno pozměnil kód tvých souborů. Takže důkladně zkontroluj počítač, POTOM změň heslo a nenechávej ho uložené v ftp klientovi.</HTML>
Ukradol heslo? Takže to sa potom kľudne môže niekto nabúrať aj do mojej e-mailovej stránky a dokonca aj internet bankingu - to je príšerné! :(

Na stránku som sa pripájal cez FTP, resp. cez Total Commander a priznám sa, že heslo som tam mal uložené. To bolo ale pred 3 mesiacmi, kedy som nahadzoval systém nanovo a s ním pochopiteľne odišli aj všetky prednastavenia. Takže to znamená, že niekto pozná moje heslo už minimálne 3 mesiace! Heslo si samozrejme okamžite zmením, no čo v prípade, že mi ho znovu niekto odhalí...?
Ty máš jedno heslo na všechny služby? Šílenec! Anarchista!

Společná hesla používám pouze na služby, na kterých mi moc nezáleží, ale většinou mám každé jiné. V neaktualizovaném Total Commanderu je díra, přes kterou se dají vytáhnout hesla všech FTP, na které přistupuješ.
Myslel som to skôr tak, že ak sa tomu dotyčnému podarilo získať heslo na moju webstránku (ktorá v konečnom dôsledku až taká dôležitá nie je, nakoľko sa dá veľmi ľahko zmeniť provider), nerobí mu problém zistiť si aj dôležitejšie a chúlostivejšie údaje.

Vyzerá ale, že sa celkom vyznáš... ja používam Total Commander 7.04 - je to dosť stará verzia na to, aby sa v nej vyskytovala tá spomínaná diera?
Vyznám? TC sice nepoužívám, ale probíralo se to tu už mnohokrát. Verze 7.04 patří ještě mezi ty děravé, doporučuji aktualizovat. Ta nová už hesla při ukládání šifruje jedním centrálním heslem, které není nikde uloženo.
OK. Ďakujem.