403 - Přístup odepřen Zkontrolujte si, zda máte nahraný index.php nebo index.html.

Zdravim zalozil som si u vas web http://phorum4.webz.cz/ .
Venujem sa tam uprave phpBB BBkodov modifikacii a budu aj preklady.
Dnes som s webom pracoval.
Som si isty ze som nic nevymazal zo serveru a pri obnovovani stranky mi vyskakuje tato hlaska.


403 - Přístup odepřen

Zkontrolujte si, zda máte nahraný index.php nebo index.html.

co sa stalo?

Dakjem za odpoved.

S pozdravom Robert.K
Dobrý den,
mám ten samý problém.
Jsou to dva dny, co jsem založil web http://sosna.zaridi.to/ a pracoval jsem na něm čistých 25 hodin.
Dnes odpoledne jsem přišel doml, že na něm budu pracovat dále. Naskytla se mi však stejná chyba. FTP přistup hlásil chybu 530 (Login incorrect).
Do webové správy domény na wz.cz se dostanu, jejich FTP Správce souborů online mi však hlásí také chybu.
Výpis logu připojení na server:
Status: Resolving address of sosna.zaridi.to
Status: Connecting to 88.86.117.153:21...
Status: Connection established, waiting for welcome message...
Status: Initializing TLS...
Status: Verifying certificate...
Status: TLS connection established.
Command: USER sosna.zaridi.to
Response: 331 Password required for sosna.zaridi.to
Command: PASS *
Response: 530 Login incorrect.
Error: Critical error: Could not connect to server

Psal jsem do podpory, nedostal jsem však odpověď.
Předpokládám, že mažou servery z důvodů porušení pravidel. Žádná jsem však neporušil, jde o stránku Pionýrské skupiny.

Doufám také v odpověď.
Díky
Matěj Zíka
Dobrý den, problém byl již vyřešen, omlouváme se za komplikace a přeji hezký den.
Dobrý den. Po několika letech bezproblémového fungování webového prostoru jsem si změnil freehosting na placený.
Asi po dvou - třech týdnech mi však stránka hlásí onen notorický problem. :

"403 - Přístup odepřen
Zkontrolujte si, zda máte nahraný index.php nebo index.html."

Tento soubor tam však stoprocentně je, dokonce jsem jej zkusil znovu nahrát. Můj FTP klient funguje bez problémů , Váš webový správce souborů také nehlásí žádnou anomálii a soubor 'index.html' je zde normálně viditelný a taktéž všechny ostatní soubory.

Doklad o úhradě jsem obdržel.

Další, čemu nerozumím, je, že když jsem převáděl účet na placený, musel jsem vlastně založit nový, který měl být se starým automaticky propojen. Na svém účtu však žádné propojení nevidím a hlásí mi to, že žádný účet není připojen, a to ani když jsem se je pokoušel propojit manuálně

Jméno uživatele:
tridentone.xf.cz

Účty:
tridentone.xf.cz
tridentonesource.xf.cz

Email:
Trident_One@tiscali.cz
Prozatím jsem překopíroval soubory do zatím funkčního prostoru pod "tridentonesource"
Jde však o provizorní řešení. Tento prostor je pouze administrační neb jaeho vytvoření bylo vynuceno premiom účtem a vedu ho pouze jako záložní.
Tak ani webspace na druhém účtu nefunguje.
Webový správce soubor index.html zobrazí, browser ho dokonce umí stahnout, avšak po vygenerování souboru v prohlížeči dostávám oznámení, že "UŽIVATEL NEDODAL ŽÁDNÝ OBSAH"
Prosím, pokud je váš server pro provoz webových stránek nepoužitelný rád bych účty zrušil a částku dostal zpět, abych mohl oslovit jiného providera..

Přitom bych rád poukázal, že můj web na freehostingovém účtu, ještě se starým GUI, funguje již řadu let bez problému:

http://trident-one.xf.cz/home.html
Na FTP u domény tridentone.xf.cz neevidujem súbore index.html máte tam len Index.html ktorý pri zadaní správnej adresy sa korektne zobrazí, viz http://tridentone.xf.cz/Index.html

Na servery sa rozlišujú veľké a malé písmená, server ako hlavný súbor index.html požaduje z malými písmenami.
Dobry den , po vcerejsi aktualizaci stranek jen soubor Aktuality.html na webu www.mrssehradice.wz.cz je po kliknuti na startovni stranku hlaseni 403 ze neni index a pod a web nejede. Prosim za provereni. A dekuji V.
Upravte atribúty súboru, máte ich nastavené na zakázanie čítania súboru, preto sa zobrazuje prístup odmietnutý.
Dobrý den mám stejný problém web fungoval pak to napsalo tuto zprávu. Zkoušel jsem proto změnit příponu mezi .htm a .html měnil jsem i práva u souboru a pořád stejný. Mohl by mi prosím napsat na mail info@teamu.xf.cz co s tím děkuji
Měl jste soubor index.html pojmenovaný Index.html - je nutné mít název souboru malými písmeny.
Dobry den,

do ftp pristup mam a nahrala jsem vsechny soubory ale kdyz se snazim dostat na web dariazabiiaka.wz.cz tak mam chybu 403.
Muzete to prosim zkontrolovat?

Dekuji.
Dobrý den, eviduji že již byl problém vyřešen.
Dobrý, mám problém s touto stránou, už štvrtýkrát zadávam novú stránku, lebo mi ukazuje 403- PRÍSTUP ODEPREN a pritom mám nahratý index.html. Čo mám robiť? Ďakujem
Dobry den,
na ftp mate nahrany jen defaultni index.html a ten se i zobrazuje