Pomoc (PHP/MySQL) Instalace miniRS (relik)

Mám strý redakční systém od relika, rozhodl jsem se ho nahrát na web pro známého, jelikož nechtěl nic složitého. Před lety jsem ho úspěšně nainstaloval na jinou stránku tady na jupiter.server... ale dnes mi instalace hodila několik err : ...


Notice: Undefined variable: slozka in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 98

Warning: mkdir(): File exists in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 98

Notice: Undefined variable: slozka in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 99

Notice: Undefined variable: slozka in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 100

Warning: mkdir(): File exists in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 100

Notice: Undefined variable: slozka in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 101

Notice: Undefined variable: slozka in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 102

Warning: mkdir(): File exists in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 102

Notice: Undefined variable: slozka in /3w/vyrobce.cz/t/tris-tram/install.php on line 103

obsah instal.php korespondující s vypsanými řádky"


mkdir('./obr/'.$slozka, 0777 );//vytvorení složky pro přílohy do článků
chmod('./obr/'.$slozka, 0777 );
mkdir('./galery/'.$slozka, 0777 );//vytvorení složky galerie
chmod('./galery/'.$slozka, 0777 );
mkdir('./tmp/'.$slozka, 0777 );//vytvorení složky pro dočasné soubory
chmod('./tmp/'.$slozka, 0777 );


Prosím, poraďte mi kde je chyba? Já jsem na php, msql totální tele, a fakt nevím, jak to fixnout :-(
Dobrý den,

podle chyb nemáte definovanou proměnnou $slozka
mohl byste mi říct, jak přesně ji mám definovat? ...je toto správné řešení?

>>>
if (!isset($_GET['page'])){$_GET['page']='';}

??
Nebo existuje nějaké elegantní řešení, jak nadefinovat všechny proměnné najednou a dát je třeba do toho souboru confg.php ??
Podle chyby Je nutné mít definovanou proměnnou např. takto: $slozka = "nazevslozky"; tzn nikoliv proměnnou v GET.

S cizím skriptem Vám bohužel více nemohu poradit. Ohledně specifik prosím kontaktujte jeho tvůrce.
Vytvářené složky již existují. Je to tam nakonec napsané... Stačí do scriptu přidat kontrolu:
např:
mkdir('./obr/'.$slozka, 0777 );
změnit na
if (!is_dir( './obr/'.$slozka)) { mkdir('./obr/'.$slozka, 0777); }

Stejně tak i ty ostatní...