Nefunkční PHP

Zdravím, mám jeden problém... Na mojem serveru (přes localhost) mi registrace funguje jak má, ale jakmile to dám sem, tak hned na vrchu stránky mi napíše tohle: Warning: mysqli_connect(): (HY000/1045): Access denied for user 'root'@'venuse.srv.wz.cz' (using password: NO) in /3w/borec.cz/z/zkusebniadresa/register.php on line 4
A navíc přestává fungovat i Email a heslo, prakticky vlastně funguje jen button, a jediné co se stane je to, že mě to přesměruje zpět na moje stránky index.php.. Jediné co funguje.. :// A ani se mi to neposílá na PHPMYAdmin :( Děkuju za odpověď
Chyba hovorí že nemáte oprávnenie sa pripojiť na databázu pomocou užívateľského mena root a bez hesla. Upravte si pripojenie na databázu podľa správnym údajov (nájdete v administrácií hostingu).
Jo díky, to už mám vše.. Už to mám propojené, ale data mi do tabulky nepřicházejí jen se mi zvedá ID. A email již funguje také, ale heslo to vezme i když se neshodují..

$db=mysqli_connect("..........TAJNÉ........","...................","..................","................");
if(isset($_POST['register_btn']))
{
$username=mysql_real_escape_string($_POST['username']);
$email=mysql_real_escape_string($_POST['email']);
$password=mysql_real_escape_string($_POST['password']);
$password2=mysql_real_escape_string($_POST['password2']);
if($password==$password2)
{ //Create User
$password=md5($password); //hash password before storing for security purposes
$sql="INSERT INTO users(username,email,password) VALUES('$username','$email','$password')";
mysqli_query($db,$sql);
$_SESSION['message']="Nyní jsi přihlášený, děkujeme za registraci na našich stránkách";
$_SESSION['username']=$username;
header("location:home.php"); //redirect home page
}
else
{
$_SESSION['message']="Hesla se neshodují, napište prosím dvě stejná hesla";
}
Jestli se zvyšuje auto_increment, tak patrně skript dotaz provádí, ale ten z nějakého důvodu selže.

P.S.: md5 dneska už není bezpečná hashovací funkce.
P.P.S.: místo mysqli použij raději PDO (ušetří ti spoustu problémů, pokud někde zapomeneš kontrolovat vstupy z GET/POST/FILES/..)