Nefunkční PHP

Zdravím, mám jeden problém... Na mojem serveru (přes localhost) mi registrace funguje jak má, ale jakmile to dám sem, tak hned na vrchu stránky mi napíše tohle: Warning: mysqli_connect(): (HY000/1045): Access denied for user 'root'@'venuse.srv.wz.cz' (using password: NO) in /3w/borec.cz/z/zkusebniadresa/register.php on line 4
A navíc přestává fungovat i Email a heslo, prakticky vlastně funguje jen button, a jediné co se stane je to, že mě to přesměruje zpět na moje stránky index.php.. Jediné co funguje.. :// A ani se mi to neposílá na PHPMYAdmin :( Děkuju za odpověď
Zdravím,
Dle mého skromného názoru máte špatně nastavené připojení do MySql - 'root'@'venuse.srv.wz.cz' (using password: NO) - ukazuje na uživatele root, což bývá běžné na localhostu ale u wz nee, dále také píše že jste neudal heslo...
Karel
Děkuju moc Karle, co mám tedy zadat místo uživatele root?:)
na wz v administraci -> nastavení -> nastavení MySql - tam jsou všechny údaje (uživatel, databáze, server, heslo) ty tam patří, poté je ještě nutné zkopírovat databázi z localu -> přes váš local phpmyadmin vyexportujete databázi do sql souboru a přes phpmyadmin wz ho naimportujete
Díky moc, už mám vše, :)))
Super, jsem rád, že jsem pomohl, kdyby ještě něco klidně pište i na mail (karel@honsig.eu), pokud budu vědět rád poradím...

Karel
Tak jsem vám ještě napsal na email:D