Odstavená doména

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení, proč byla odstavena webová stránka equifunis.wz.cz. Žádného porušení podmínek si nejsem vědom, tudíž mě tato zpráva překvapila. Nedošel mi ani žádný e-mail, tudíž nevím, kde je problém. Předem děkuji za brzkou odpověď.

Petr
Odstavená bola z dôvodu preťažovania servera. Pravdepodobne sa Vám niektorý zo skriptov zacyklil a vygeneroval HTML výstup väčší ako 5MB. Hosting som vám obnovil.
Mockrát děkuji
Dobrý den, nechci kvůli stejnému problému zakládat nové téma. Také mám odstavenou doménu a také si nejsem vědom porušení podmínek. Navíc mi ani nedošel e-mail, kde bych se o tom dozvěděl. Děkuji za vysvětlení.
Dobry den,
vase domena byla odstavena z duvodu vygeenrovani HTML vystupu vetsiho nez 5MB. Prosim sjednejte napravu. Domena byla obnovena.
Dobrý den, nechci kvůli stejnému problému zakládat nové téma. Také mám odstavenou doménu a také si nejsem vědom porušení podmínek. Navíc mi ani nedošel e-mail, kde bych se o tom dozvěděl. Děkuji za vysvětlení.
Dobry den,
na Vasi domene se vyskytuje zastarala verze redakcniho systemu webSPELL, ktery je znam tim, ze obsahuje nespocet bezpecnostnich der. Z bezpecnostnich duvodu stranky s timto systemem byly odstaveny. Dekujeme za pochopeni
Dobrý den,
co mám udělat proto, aby mi zůstali stránky? Nemohli byste je prosím převést do nového redakčního systému?
Děkuji za informaci
Dobrý den,

doménu jsem Vám obnovil.

Aktualizace na novou verzi/převedení je na Vás, správu uživatelských stránek neprovádíme.
Dobrý den,
moc krát děkuji za obnovení.
Ještě bych prosil o vysvětlení Aktualizace na novou verzi/převedení. Kde se to provádí? Děkuji za vysvětlení.
Prevedenie zo systému do systému sa vykonáva manuálne, tj vytvoríte si zálohu aktuálneho obsahu, nahráte vami požadovaný nový systém a článok po článku, stránku po stránke prekopírujete do nového systému. Ak sa v tomto nevyznáte, odporúčam Vám obrátiť sa na niekoho kto sa tvorbe stránok venuje a prevedenie vykoná za vás (bude váš to niečo stáť).