Nefunkční stránky

Dobrý den,

dne 11.4. jsem si u Vás založil web zeleznice-bakov.wz.cz a instaloval WordPress.
Včera jsem začal s nahráváním obsahu a přizpůsobováním vzhledu. Nakonec jsem večer upravil barvy zobrazovaných reklamních bannerů.
Od té doby ale nelze stránky zobrazit, protože je na nich dle antiviru detekován malware.
Stránky by měli normálně existovat, protože po přihlášení do WordPressu je obsah nahrán, pouze je nelze zobrazit.
Žádám Vás tímto o pomoc při řešení problému, nerad bych vše mazal, nebo zakládal nový web.

Děkuji za ochotu
Na vami uvedenej stránke mi môj systém nedetekuje malware a stránka mi korektne beží. Tu by som sa skôr obrátil na podporu daného antiviru prečo tomu tak je.
Děkuji za pomoc. Problém oznámen tech. podpoře antiviru. Probíhá důkladné prověřování přes jejich "laboratoře".
Sice jsem od podpory antiviru zatím nedostal odpověď jak dopadly testy, ale zkusil jsem si pohrát s nastavením zobrazované reklamy (barva, umístění lišty, barva volitelné reklamy). A výsledek je takový, že stránky náhle fungují. Takže jsem usoudil, že to může být i nějakou kolizí mezi reklamami, nebo reklamou jako takovou.
To jen pro informaci. Třeba to někomu pomůže.