Změna registračního mailu

Snažím se změnit registrační email (protože je na @quick.cz a když nemám pevnou linku o2 tak je omezen.), ale nic nepřijde ani na jeden email( starý ani nový email). Díky
U domény vám môžem nastaviť email uvedený na stránke, tj info[zavináč]mojefotografie[tečka]cz - chcete tak vykonať?
Raději bych tam měl email, radovan56[zavináč]centrum[tečka]cz , jestli to jde. Ale chtěl jsem si to nastavit sám, abych nemusel svůj hlavní email veřejně prezentovat. Děkuji
V tom prípade vložte tento email do obsahu stránky, následne bude možné email upraviť i naň.
Už nic nechci, nechte to jak to je.
Informácie o obnove nájdete na tomto odkaze https://www.webzdarma.cz/podpora/8-administrace/289-nemam-pristup-ke-svym-strankam-co-mam-delat
Ten email co mám v současnosti uveden jako registrační je funkční a mám k němu přístup, naštěstí v době kdy jsem měl ještě pevnou linku a měl přístup, tak že vše "funguje". Domníval jsem se ale, že odkaz NASTAVENÍ slouží k nastavování věcí, které jsou v podnabídce nabídnuty . Registrační email by měl pro komunikaci wehostingem, ale nemusí mít nic společného s obsahem stránky.
Díky
Vypadlo mi kus věty " měl přístup k nastavení jsem si nastavil přesměrování na můj hlavní email,