nejde mi správce souboru

Když se přihlásim dám správce souboru napíše to tohle - Nemohu se přopojit k serveru auta195.unas.cz:21 s uživatelem auta195.unas.cz
Zkuste to znovu ... když to zkusim třeba po páty tak nic poraďte mi jestli čekat nebo něco dělat děkuji za radu
to iste hlasi mne a teda nejde mi ani FTP
Pretrváva problém?
K účtu se přihlásím bez problémů, ale když chci spustit správce souborů, píše mi to: Webové stránky na adrese https://webftp.webzdarma.cz/ jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu. Potřebuji na stránky nahrát obsah, docela to spěchá. Díky!
Prihlásil som sa do vášho účtu a korektne sa mi súbory v správcovi súborov zobrazili.
Mozilla a IE mi píšou, že je neplatný certifikát.
IE: "Obsah byl zablokován, protože nebyl podepsán platným certifikátem zabezpečení."
Mozilla: "Při spojení s webftp.webzdarma.cz nastala chyba, protože je používán neplatný bezpečnostní certifikát. Certifikát je platný pouze pro následující domény: 130.proxy.web.sprava.it , admin.ispsecurity.cz , cert.web.sprava.it , dev.app.ispsecurity.cz , dockerhub.fireboxxx.com , hub.dock.sprava.it , jenkins.fireboxxx.com , jenkins.sprava.it , mautic.litol.cz , moodle.fireboxxx.com , moodle.fireboxxx.cz , moodle.ispsecurity.cz , moodle.truefirewall.cz , prod.app.ispsecurity.cz , prod.ispsecurity.cz , redmine.sprava.it , stab.app.ispsecurity.cz , test.app.ispsecurity.cz , webcert.fireboxxx.com , wiki.sprava.it (Kód chyby: ssl_error_bad_cert_domain)"
Vyzerá to že medzi našim serverom a vašim počítačom niekto mení certifikát keďže ste obdržali certifikát od nám neznámych domén.