Nefunkční reklama + nette

Dobrý den, nejde mi nastavit reklama na stránky.
1) Nejde mi nastavit reklama vůbec - zkoušel jsem ji přidat do index.html v rootu, ale nic se nestalo ať jsem nastavil cokoliv jakoliv.
2) I kdybych toto zprovoznil, nejsem si jist, jak bude fungovat reklama pro Nette Sandbox, který má jistý "index.php" ve složce /www/

Ani by mi nevadilo, mít reklamu dole na všech stránkách, překážet by tam neměla, ALE prostě už nevím co s tím :))

Předem díky za pomoc.
Evidujem že sa vám reklama na stránke barbarsky.wz.cz vkladá na prvé umiestnenie tágu ktorý máte v súbore index.html 4x, tj nahradí sa prvý nájdený od začiatku kódu. Ostatné sa ignorujú.
Ano to je pravda, opravil jsem to tedy na jediný, a přesto se reklama nefunguje. -> vůbec se na stránkách nezobrazuje.

Navíc tento soubor je pro mě jen testovací -> až zprovozním reklamu zde v nejjednoduším příkladě, chtěl bych ji přesunout do Nette sandboxu, který využívá latte šablony.

Máte nějaké zkušenosti s vkládáním tagu do latte šablon?
Reklamu vidím znovu korektne vloženú na miesto kde ste vložili tág, tj pár riadkov pod slovom Pokus ....
Tág reklamy postačuje vložiť na požadované miesto vami používanej šablóny.
Ak sa vám reklama nezobrazuje, nemáte náhodou vo vašom prehliadači zapnutý adblocker alebo iný program na blokovanie reklamy?
Nojo! Adbloker, to mi vůbec nedošlo. Ale vůbec, člověk některé věci bere jako semozřejmost že...

Díky za pomoc