One or more database tables are unavailable. The database may need to be repaired.

Zdravím, cca dva měsíce jsem se na svých stránkách nepřihlásil do wordpress admin rozhraní. Dnes jsem zkusil adresu http://ggg.xf.cz/wp/wp-admin/ a píše to přesně tuto chybu: "One or more database tables are unavailable. The database may need to be repaired."
Kliknu na repaired a postupuji dle popsaných kroků. I tak ale problém přetrvává.
Zkusil jsem umístit na stránky php soubor s kódem:

<?php
$test = mysql_connect('sql2.webzdarma.cz', 'jmeno', heslo');
if (!$test) {
die('MySQL Error: ' . mysql_error());
}
echo 'Database connection is working properly!';
mysql_close($testConnection);
?>

Jmeno a heslo jsem samozřejmě nahradil svými údaji a výsledek: Database connection is working properly!

Nevíte někdo, kde je problém?
Dle chybové hlášky vám chybí nějaké tabulky v MySQL databázi, wordpress nepoužívám, moc vám neporadím
(One or more database tables are unavailable. The database may need to be repaired. = Jedna nebo více databázových tabulek je nedostupná. Databáze možná potřebuje opravit.)
V databáze vám chýbajú údaje pre správny chod wordpressu. Napríklad tabuľka wp_options obsahuje len 13 záznamov, bežne ich obsahuje niekoľko desiatok až stovák. Napíšte na podpora@webzdarma.cz a požiadajte o obnovu obsahu databázy zo dňa keď stránka korektne fungovala. Ak bude záloha dostupná, bude obnova vykonaná.