Routování

Dobrý den,

jsem v tomhle trochu zelenáč, ale snažím se dělat stránky v reactu. Dnes jsem začal, a tak jsem jen stáhl ukázkový projekt, abych se přesvědčil, žeto vůbec nějak půjde, a spustil na lokále. Šlo mi hlavně o routování, aby se zobrazovala správná url a zadruhé aby se po odklepnutí url načítalo vše správně. Všechno fungovalo dobře, problém nastává na serveru, kde když zadám cokoliv kromě rootu (kde je index.html) a odklepnu, tak dostanu chybu 404, jakoby se to snažilo najít soubor (který tam ale fyzicky není, mělo by se to řešit v reactu). Je možné, že se něco špatně zbuildilo, ale nemohlo by to být i tak, že webzdarma s react-routerem nepočítá a něco kvůli bezpečnosti blokuje?

Předem děkuju za odpověď, Lukáš.
Dobrý den, na vaši stránce mi všechny odkazy korektně fungují pokud prv načtu index.html kde jsi pak url řeší přímo javaskript.
Pokud to chcete docílit i na serveru, je potřeba přepisovací pokyny zapsat do souboru .htaccess
Vidíte, .htaccess jsem vůbec neznal. S přesměrováním pomocí jeho to funguje přesně jak jsem chtěl, mockrát Vám děkuji za radu a přeju hezký den.