FTP

Dobrý den, když jsem nahrával soubory přes totalcommander, všechny informace o připojení jsem vyplnil podle návodu. Po kliknutí na připojit vyskočil error se zprávou, že IP adresa nebyla nalezena. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, registraci domény pujcovnaclunuorlik.cz jste nezaplatili, proto připojení přes tuto doménu nemůže fungovat.
udělal jsem novou stránku na našem webu, ale nemohu se ni na webových stránkách dostat. Neustále naskakuje Chyba
Eviduji že stránka fkporici.webz.cz korektně funguje. Můžete to víc konkretizovat?
vytvořil jsem stránku k soustředění našich žáků. Stránku jsem nazval "soustredeni". Do hlavního adresáře jsem vložil i jpg fotky "zaci" a "cez".
Pokud klepnu na našich stránkách na odkaz soustredeni naskočí mi ERROR 404 - stránka nenalezena. Tak jsem se pokusil fotky zadat na místo starších fotek, ale ani ty se tam neobjevily. Jakmile jsem však vrátil staré fota znovu se ukázali. a fakt už nevím jak dál
Dobrý den, je to tak správně, protože na FTP nemáte nahrán soubor soustredeni bez koncovky, máte tam soubor soustredeni.html
Mockrát děkuji, odstranil jsem koncovku html a stránka se na webu objevila. Ale stále tam nemohu dostat ty fotky - cez.jpg a zaci.jpg. Prosím ještě o jednu parádní radu.
Díky Joska
Eviduji že se vám to již povedlo.
Dobrý den, pracuji na seminární práci do školy a potřeboval bych pomoci se svou stránkou vše jsem nahrál dle návodu ale píše mi to že chybí index.exe
Nevím si s tím rady nějaké řešení jak s tím dále pracovat ?
Pardon píše mi to: Zkontrolujte si, zda máte nahraný index.php nebo index.html.
Zkontrolovali jste si jestli máte nahraný jeden z uvedených souborů?