Odstavená doména

Dobrý den, prosím o obnovu odstavené domény kctnovapaka.wz.cz. Velmi děkuji.
Dobrý den, hosting obnoven.
Velmi děkuji.
Dobrý den, prosím o obnovu odstavené domény ocechtin.wz.cz. Velmi děkuji.
Hosting ocechtin.wz.cz již eviduji obnoven.
Dobrý den, v administraci byl stále špatný e-mail na původního administrátora a nepodařilo se nám přihlásit včas. Nyní již máme k administraci stránek kctnovapaka.wz.cz přístup a v administraci webu jsme byli přihlášeni a prosím tedy ještě jednou o obnovení činnosti. Řešíme s původním správcem ještě změnu e-mailu, kterou musí odsouhlasit. Děkuji.
Hosting obnoven.
Dobrý den, po dlouhé době jsem se chtěla přihlásit na své stránky pudlkralovskyhnedy.wz.cz, ale objevil se mi hláška 404 a "
Zadaná doména na webhostingu Webzdarma.cz neexistuje "

at2) Dále bych poprosila zrušit doménu " http://www.psi-salon-nymburk.wz.cz ", již nemám přístup k administraci a chci stránky kompletně zrušit.

Děkuji za reakci
1)
Prosím o obnovení domény pendadobr.wz.cz, založil jsem skoro totožnou pendadobr.xf.cz, tato chvíli fungovala a pak byla rovněž odstavena. Žádné e-maily o odstavení mi nedošly tak neznám příčinu odstavení.

2)
Mám problém s prohlížečem MS Internet Explorer 11. Nemohl jsem se s ním vůbec přihlásit k administraci.
Nyní jsem použil Mozilla Firefox a přihlásil jsem se bez problémů. Na obě domény jsem obsah nahrál FTP
klientem WinSCP. Na doméně pendadobr.wz.cz jsem zatím obsah kompletně smazal.

Prosím o radu. Děkuji.
Dobrý den, systém ve vašich souborech identifikoval možný phishing dle slova nebo fráze použitého ve vašem obsahu a proto hostingy odstavil. Hostingy jsem vám obnovil.
1)
Prosím o obnovení domény „pendadobr.wz.cz“. Nahrál jsem na ni naprosto stejný obsah jako
na skoro totožnou doménu „pendadobr.xf.cz“, ta po Vašem obnovení stále funguje.

2)
Nebylo mi odpovězeno na tento bod 2). Mám problém s prohlížečem MS Internet Explorer 11.
Nemohu se s ním vůbec přihlásit k administraci. Při použití Mozilla Firefox přihlášení funguje.
Kde Je zakopán pes?

Prosím o radu. Děkuji.
1) hosting jsem obnovil
2) evidujeme problémy v IE a Edge z přihlášením, zatím se nám ho nepovedlo nasimulovat a zjistit co problém způsobuje. U mně i na IE je možné se korektně přihlásit.
Prosím o obnovení hostingu.Děkuji
Dobrý den, je mi líto, hosting k doméně zateplovani-fasady.kvalitne.cz na našem hostingu neexistuje. Můžete si ho kdykoliv založit.
Prosím o obnovu domény kataamatejsvatba.wz.cz, uvolním místo, bohužel momentálně nejde administrace přes wordpress, přebývají 3MB. Děkuji
Obnoveno.
Prosím, proč je zase zrušen web - chrestovice.wz.cz
Děkuji Velická
Dobrý den, pravděpodobně došlo k porušení podmínek použití a proto byl hosting smazán.
Prosím o obnovu domény houzvickova.wz.cz. Případně mi prosím dejte vědět v čem je problém. Děkuji
Dobrý den, některý z vašich skriptů se zacyklil a vygeneroval HTML výstup větší než 5MB co způsobilo přetížení serveru. Hosting jsem Vám obnovil.
Dobrý den, prosím o obnovu stránek ldthubenov-zlutykvet.wz.cz. Děkuji.
Prosím o obnovení domény houzvickova.wz.cz. Jediný php skript jsem disabloval. Díky
Dobrý den, hosting ldthubenov-zlutykvet.wz.cz. neeviduji odstavem. Hosting houzvickova.wz.cz jsem obnovil.
Dobrý den, prosím o obnovu odstavené domény vvernarsky.wz.cz. Děkuji.
Hosting obnoven.