Překročení diskového prostoru

Včera jsem psal (bohužel nevím kde, nějak to nemohu najít dnes, takže to popíšu vše znova).
Tedy v pátek večer jsem přidal pár fotek, a včera v sobotu bez varování byl vypnut web bughousechess.wz.cz
V sobotu ráno přišlel email:
-----------
Vážený uživateli služby Webzdarma.cz,
na Vaší doméně bughousechess.wz.cz jsme zjistili překročení diskové kvóty 200MB - aktuálně doména zabírá 201MB.
I přes zaslané upozornění nedošlo k nápravě! Z toho důvodu byla doména odstavena a následně budou vaše služby zrušeny a doména uvolněna k další registraci služeb na webzdarma.cz. Chcete-li doménu i nadále využívat, promažte prosím data a následně kontaktujte technickou podporu.
--------------------

Smazal jsem tedy několik MB, protože jsem nikde nenašel jak si vypsat použitou velikost webu, postahoval jsem celý web a změřil ve windows (bylo to 188MB). Zde prosím odpověď na otázku ve kterém klientovi uvidím Quotas: using ...
jak máte v nápovědě, zkusil jsem kromě tptal commandera i winscp s nejdetailnějším
debug logováním a nenašel jsemto v logu.

Včera pozdě večer jsme zjistili, že web již zase jede.
Ale dnes ráno (neděle) přišel email, který zase oznamuje překročení prostoru
(přitom se mezitím nic nenahrávalo na web, pro jistotu jsem teď vše stáhl zase a změřil ve windows file systému
a velikost všech souborů dohromady je 188 MB).
Níže je zaslaný email :
-----------
Vážený uživateli služby Webzdarma.cz,
na Vaší doméně bughousechess.wz.cz jsme zjistili překročení diskové kvóty 200MB - aktuálně doména zabírá 201MB.
Žádáme Vás o okamžité odstranění přebytečných dat. V případě, že se tak nestane do 7 dnů, budou vaše služby zrušeny a doména uvolněna k další registraci služeb na webzdarma.cz!
-----------

Prosím tedy o kontrolu, a pomoc, co máme ještě udělat aby nehrozilo opětovné vypnutí webu,
zrovna v současnosti by to bylo potenciálně velmi nepříjemné.

Děkuji
Existují 3 řešení:
- ponížit obsah tak aby vyhovoval systému
- aktivovat si reklamní lištu čím získáte 500MB prostoru
- zakoupit program Premium
Ale my nemáme problém být pod 200MB, jde o to, že ikdyž jsem snížil pod 200MB stejně zase přišlo varování, tak nějak nevím co víc mám udělat aby to přestalo chodit, resp. nehrozilo zastavení. Zvýšení mi nepomůže nastal by stejný problém při vyšším zaplnění.
Tak web stále jede,
nevím co se stalo, ale každopádně díky,
to poslední chybné (bylo o dost méně než 200MB) varování a hrozba vypnutí webu do sedmi dnů se nerealizovala.
Jak jsem již psal, pokud potřebujete víc prostoru aktivujte si reklamní lištu čím získáte 500MB prostoru zdarma. Pokud ani to nebude postačovat, pak je již řešení program Premium s 5000MB.
Aktuálně u vaši domény systém eviduje zaplnění na 195/200MB.