PrestaShop

Dobrý den,

Jak nainstaluji PrestaShop?

Děkuji
https://www.prestashop.com/en

Našel jsem několik návodů, ale jsou nad moje chápání.

Prosím Vás o radu.
Myslel jsem teda na doména na vašem webhostingu, aby jste mě správně pochopil.
Dobrý den,

Vytvořil jsem novou démonu. Zde se automaticky vytvořila databáze.

Chtěl jsem zde importovat prestashop, jenže vždy to zhavaruje z důvodu velké velikosti souborů.

Jak to, prosím Vás, mám vyřešit?

Děkuji
Není třeba řešit, došel jsem na způsob instalace, ale nakonec jsem použil jiný eshop
Dobrý den,

Chtěl bych znova otevřít tuhle diskuzi. Teď jsem se k tomu zpětně vrátil.
Zatímco na wampu to šlo bez problému, zde se mi to nepodařilo.
Přes FileZilla jsem nakopíroval soubory a spustil instalaci. Projel jsem konfigurace a nastavil databázi, z kterou se podařilo spojit.
To vše fungovalo bez problému, ale když jsem pustil skutečnou instalaci, tak to zhavarovalo na Vytváření tabulek databáze - HTTP 500
Tento postup na wampu bez problému fungoval.

Prosím Vás o radu.

Děkuji
Dobrý den,

nepodařilo se nám dohledat žádnou chybu na serveru - zkontrolujte prosím zda byly např. nahrány všechny soubory a byla zachována správná velikost písmen v názvech.

Děkuji
Dobrý den,

Byl jsem nucen tam dočasně smazat soubory kvůli limitu, teď jsem je tam nahrál zpátky.

Stále to hlásí, ale všiml jsem si, že u Systémová kompatibilita to hlásí Upozornění

1. To get the latest internationalization data upgrade the ICU system package and the intl PHP extension.
2. Set short_open_tag to off in php.ini*.

Nesouvisí ten problém právě s tím?

Děkuji
Dobrý den,

Asi to s tím souvisí, zkusil jsem to znova nainstalovat na wampu a první Upozornění to hlásilo, ale o short_open_tag ne.

To bude asi ten problém. Prosím o provedení změny v php.ini.

Děkuji
Moje úvaha byla špatná.

I když jsem short_open_tag, na wampu, zapnul, stejně to prošlo.

HTTP ERROR 500 vznikl při vytváření tabulek databáze, ačkoliv se některé tabulky vytvořit podařilo.

Teď mně to ale ani nedovolí pustit znova instalaci

eshopbrno.webzdarma.cz is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500
null

Prosím Vás o radu,

Děkuji