Aktivační email

Dobrý den, při registraci webu jsem dostal chybovou hlášku. Už si nepamatuji přesně znění, ale bylo to o tom, že registrace byla neúspěšná a problém je na Vašem serveru.
Chtěl jsem se registrovat znova, ale doména byla již zabraná.
Přihlášení taky nefungovalo - neměl jsem heslo.
Proto jsem si heslo chtěl "resetovat". To ovšem taky nefungovalo, protože jsem ještě nepřijal aktivační email.
V emailové schránce nic není. (ani ve spamu a jiných složkách)
Proto bych vás rád poprosil o zaslání tohoto emailu znova na adresu oukejo@seznam.cz
Děkuji
Žádná reakce?
Mně se zase včera stalo, že jsem si zaregistroval stránky, stránka prej bude dostupná do třiceti minut, a nic. nepřišel email k potvrzení, nic se neděje. Zkusil jsem zaregistrovat jiné stránky, a stalo se to samé. vyskakovací okna ani reklamy mi prohlížeč neblokuje, email není ve spamu. Co s tím?
Na stránkách nápovědy je odkaz na stránku, která neexistuje: https://www.webzdarma.cz/napoveda/18-jsem-zde-poprve/105-objednavka-domeny-iii-radu-s-hostingem-zdarma
Prosím tedy o znovuzaslání. doména kozy.unas.cz, mail mam.radost zavin gmail.com
Vyřešeno - přeci jen to bylo ve spamu, akorát přímo na serveru, ne v thunderbirdu. omlouvám se. Petr