neexistujuca domena - prosba

Dobrý deň.
Prosím Vás o radu. Nedá sa mi prihlásiť na moju adresu. Hlási mi neexistujúca doména. W. stránka / album fotografii/ mi fungovala veľa rokov. Moja adresa je:
http://kamienky.wz.sk

môj súčastný mail je:
boltka@gmail.com
Ďakujem
Dobrý den, hosting k doméně kamienky.wz.sk u nás neexistuje. Pokud v minulosti existoval, byl pravděpodobně smazán pro porušení podmínek použití. Obnova jeho obsahu již není možná. Můžete si ho kdykoliv založit a nahrát naň vámi požadovaný obsah.
Dobrý den, tentýž problém bob_pages.wz.cz
Dobrý den, tentýž problém bob_pages.wz.cz
Dobrý den, k doméně bob_pages.wz.cz tatáž samá odpověď, viz výše.
... tomu nerozumím, takže nemoc a tím pádem žádná administrace stránek po delší dobu je porušení podmínek ?
Dobrý den, u hostingu je vyžadována aktivita ve správě hostingu nebo prostřednictvím ftp jednou za 12 měsíců. Nejedná se o přístup do správy wordpressu nebo jiného systému na správu obsahu stránky. Samozřejmě se mohlo jednat i o jiné porušení, to již nezjistíme jelikož doména na našich serverech neexistuje. Před samotným smazáním dochází k odstavení domény a smazání přichází až měsíc poté. O této skutečnosti systém zasílá informaci emailem přibližně měsíc před odstavením a v den odstavení hostingu.