Problém s přihlášením

Dobrý den, založil jsem novou doménu. Nainstaloval WP. Při pokusu o přihlášení vyskočí chybová hláška : Tato stránka nefunguje. Web coffee-time.wz.cz neodeslal žádná data. Je potřeba doplnit / upravit nastavení?
Děkuji. Martin
Dobrý den, aktuálně eviduji že uvedený web korektně funguje, přetrvává problém i nadále?
Mámm stejný problém s dnes založeným webem www.animalia.wz.cz
Dobrý den, stránka animalia.wz.cz mi aktuálně korektně funguje. Přetrvává u vás problém i nadále?
Dobrý den, máme stejný problém s webem mszkouska.borec.cz . Email přišel v pořádku za chvíli, ale stránka mi vyhazuje: "Web mszkouska.borec.cz neodeslal žádná data." Děkuji za odpověď
Dobrý den, přetrvává problém i nadále?
Dobrý den, zaregistroval jsem doménu 2. řádu vcelari-straz.wz.cz, ale žádný registrační email mi nepřišel.
Přihlásit se rovněž nedá (ani přes zapomenuté heslo) a stránka je již obsazena. Registroval jsem na novak.pavel.ing@email.cz
Předem děkuji za radu
Dobrý den, nechal jsem vám znovu zaslat aktivační email. Prověřte si i složku Spam a Hromadní pošta jestli email neskončil v ní.
Dobry den,
mam stejny problem, jako kolega od "vcelari-straz" … nelze se prihlasit, pro obnovu hesla vyplnim uzivatelske jmeno "medinfo.wz.cz", nicmene mi pise, ze stranka nebyla aktivovana - proto se mi nelze prihlasit ani mym heslem nejspise.
Jsem ted v bode, kde nemohu obnovit heslo ani aktivovat stranku.

Mohu poprosit o znovu zaslani aktivacniho mailu prosim?
diky
Michael Novak
Požadavek na změnu hesla proběhl úspěšně. Další instrukce očekávejte na emailu xno...@...x.net
Dobrý den, na mém webu tom-cestuje.wz.cz se nemohu přihlásit do Administrace WordPressu, změnu hesla taky nemohu udělat.Vždy to skončí
Připojení bylo resetováno. Zkoušel jsem i jiný prohlížeč anebo také přístup z mobilu a stále je to samé.

Děkuji

Tomáš S
Dobrý den, informace prohlížeče Připojení bylo resetováno nesouvisí z našim webhosting. Jedná se o lokální problém ve vašem PC/sítí.
Dobrý den
Před cca 10-ti léty jsem si u Vás vytvořil stánku Lesnidoprava.kvaline.cz. Stránka je již naprosto neaktuální a rád bych ji upravil, zaktualizovat. Bohužel si vůbec nepamatuji Uživatelské jméno. Mohli byste mi ho zaslat, případně stránku smazat a vytvořil bych si jinou.
Děkuji
Vojtechnovotny@seznam.cz
Dobrý den, prosím viz https://www.webzdarma.cz/podpora/8-administrace/289-nemam-pristup-ke-svym-strankam-co-mam-delat