Nelze se prihlasit k FTP

Jsem schopna prihlasit se k administraci uctu, ale nefunguje mi sprava souboru a nelze se prihlasit pres FTP.
mne tiez :(
ide mi prihlasit k uctu ale do FTP sa nemozem dostat
pise mi tam
Chyba: Critical error: Nedá sa spojiť so serverom
a pritom mam vsetko spravne
Dobrý den, eviduji že správce souboru ve vašem účtu eclipsea.wz.sk korektně funguje. Jak se u vás problém projevuje?
Dobrý den,
mě též funguje přihlášení k správci souborů na stránce webzdarma.cz, ale když se chci přihlásit přes ftp (používám pspad) tak mi to napíše chybu 0, ale když se podívám do výpisu co se při přihlašování dělo tak zjistím, že tam je chyba: 530 Login incorrect, přitom mám vše správně.
Děkuji za odpověď
S Pozdravem
správce stránek sprava-skoly.wz,cz
Vyřešeno - při přihlašování přes ftp se musí do položky server napsat adresu co vám byla zaslána na uvítai e-mail.
Dobrý deň! Keď sa chcem prihlásiť na FTP server cez filezillu tak mi napíše že sa nedá pripojiť so serverom.
Skúšal som si aj resetnúť heslo aj som skúšal porty od 19 - 21 a stále nič.
Nemám použiť inú aplikáciu na pripojenie do FTP ?
Ďakujem za odpoveď!
Dobrý den, používáte správny ftp server? viz uvítací email.
Dal by sa ten uvítací email nejako znovu poslať?
Ďakujem za odpoveď!
Zkuste se podívat do adresáře Spam, je možné že daný email je právě tam. Pro připojení na FTP použijte host: ftp4.webzdarma.cz
No, s tím uvítacím mailem bych dával pozor. Já, když do něj kouknu, tak FTP server má adresu, kterou mi to už nebere, bo jste je přejmenovali...

Patrik N.
Patrik, váš účet je na starším serveru, tam lze použít jako ftp host název vaši domény.
Dal som hostitel : eclipsea.wz.sk
uzivatelske meno : eclipsea.wz.sk
heslo a host : 19 alebo 20
Stale to nefunguje nwm preco ale spravca suborov na strankach webzdarma mi funguje tak kde je chyba ?
Dobrý den, doména eclipsea.wz.sk na našem webhostingu neexistuje. Proto vám připojení fungovat nemůže.
Dobrý den, omlouvám se, ale stále tápu, jak stránky zprovoznit. Není možné, že mi to nejde, protože se mi nepodařilo nahrát obsah do týdne? Uvítací e-mail přišel 29.6., zkouším nahrávat od včera. Na WZ tam soubory nahrané mám, ale stejně mi to stále píše: This site can’t be reachedatelier-zajeci.cz’s server IP address could not be found.
Dobrý den, poplatek za registraci domény atelier-zajeci.cz nebyl doposud uhrazen a proto nemohla být doména zaregistrována, což je důvodem vámi popisované chybové hlášky.
ano lebo stranku som zrusil kvoli tomu ze to neslo :(
Děkuji za odpověď. Já registraci ale snad platila. Hned toho 29.6., ten den, jak mi přišel uvítací e-mail. Mám i odchozí platbu na účtě - platba na účet u fio banky.
Dobrý den, platba za Atelier-zajeci.cz dorazila dnes a již byla zpracována. Doména mi korektně běží a zobrazuje již vámi nahráný obsah.