připojení FTP

Zdravím,
prosím o pomoc s připojením FTP. Používám Total Commander. Nastavení provedeno podle tohoto návodu: https://www.webzdarma.cz/podpora/18-jsem-zde-poprve/145-jak-nahrat-web-pres-ftp. Po pokusu o připojení se zobrazí jenom toto:

Connect to: (20.12.2019 14:40:36)
hostname=zemkovi.euweb.cz
username=zemkovi.euweb.cz
startdir=
zemkovi.euweb.cz=185.64.219.5

Po několika sekundách hláška "Připojení se nezdařilo." Jiná ftp připojení používám a fungují. Co může být špatně?
Děkuji za každou radu.
Dobrý den, dle toho že se nedostalo na odpověď ftp serveru je zde možnost že bylo spojení přerušeno někde mezi vámi a námi, například firewallom, routerom a podobně. U mě to hlásí chybu v přihlašovacích údajích jelikož neznám heslo:

Status: Resolving address of zemkovi.euweb.cz
Status: Connecting to 185.64.219.5:21...
Status: Connection established, waiting for welcome message...
Status: Initializing TLS...
Status: Verifying certificate...
Status: TLS connection established.
Command: USER zemkovi.euweb.cz
Response: 331 Password required for zemkovi.euweb.cz
Command: PASS
Response: 530 Login incorrect.
Error: Critical error: Could not connect to server
Dobrý den,
děkuji za odpověď. Já jsem se ani tak daleko nedostala, aby systém kontroloval přihlašovací údaje. Pokud je problém někde po cestě, mohlo by pomoct tu cestu změnit. Udělala jsem tedy další zoufalý pokus - odpojila se od místní sítě a připojila přes hotspot telefonu. A ejhle - připojení zafungovalo. Zkusím tedy zkontaktovat poskytovatele internetu, jestli neblokují některé IP adresy (nebo naopak povolují jen vybrané) - když jiná ftp připojení, která používám, fungují. Děkuji a přeji pěkné svátky.