Články a chat

Dobrý den,
chtěl bych na váš web zdarma přesunout svoje články z webnode.cz které by byly víceméně ve statické podobě, je to asi 300-400 článků. U některých článků jsou obrázky máte nějaké omezení co se týče účtu souborů / adresářů, které je možné nahrát? Asi bych to chtěl roztřídit do adresářů podle sekcí a podsekcí.

Druhý dotaz se týká toho, že používám Windows XP (a nehodlám updatovat na Windows 10 z důvodů že W10 mi nenabízí takové komfortní nastavení vzhledu jako XP - to je kvůli špatnému zraku). Potřebuju nějak komunikovat s kámoškou, se kterou spolupracuji a žádná současná služba jako FB Messanger na Chromu 49, Skype apod. mi nefunguje. Bylo by možné abych na wašem webu provozoval chat, který by byl nastaven jen na dvě tři IP adresy, které používáme my dva? Takže by k tomu nikdo další neměl přístup? Jedná se mi např. o tuto aplikaci: phpfreechat
Ještě jsem to tedy nezkoušel. Ale myslím, že by to nemělo nějak extrémně vytěžovat váš server ne?
oprava: počtu ne účtu
Dobrý den, počet souborů není omezen. Pokud bude chat jen privátní pro pár úživatelů tak nevidím problém jej použít.
Privátní buď login do toho webu nebo přes .htaccess:

deny from all
allow IP1
allow IP2
allow IP3

(možná by šlo i allow IP1,IP2,IP3, teď nevím)

Patrik N.