Přesun aliasu na hlavní doménu

DObrý den, jede mi eshop na jiné platformě a nyní se přesouvám na WP. Založila jsem si zde "testovací" doménu, ale až budu mít web ve WP hotový, chci ukončit stávající platformu a dát si onu doménu jako alias. Je poté možnost udělat z aliasu hlavní doménu? Děkuji za odpověď, Katka
Dobrý den, bohužel nelze prohodit alias doménu za hlavní, bylo by potřeba aby jste doménu nepřidávala jako alias ale k ní založila plnohodnotný webhosting a obsah následně manuálně překopírovat z účtu do účtu.
Dobrý den, já mám právě zaplacený hosting již na této doméně, nový hosting již platit nebudu. Není nějaké jiné řešení, nebo se budu muset spokojit s tím, že web budu provozovat na současné doméně a alias budu používat k prezentaci?
Dobrý den, webhosting vám dokážeme přesunout, nemusíte nového nic hradit. Je však potřeba aby jste si novou doménu z účtu v části domény odstranili, odhlásili se a objednali webhosting k ní znovu čím se založí do nového účtu pro tuto doménu. Nebo lze pokračovat dál v tomto nastavení jak to máte nyní kde přesměrujete hostingovou variantu na novou doménu. Jen pro přihlášení do hostingu, mailů atd budete používat původní doménu.