Žádosti o obnovení odstavených domén

Dobrý den, prosím o obnovení domény komplife.wz.cz
Děkuji
Dobrý den, žádám o obnovení domény ceskyrubin.wz.cz
Děkuji
komplife.wz.cz obnoveno.

ceskyrubin.wz.cz - ohledne teto domeny prosim kontaktuje podporu na emailu. Byl vam zaslan mail s vysvetlenim proc byla odstavena.
Dobrý den,
žádám o obnovení provozu domény commando1987.wz.cz - počet souborů byl výrazně zredukován.
obnoveno
Dobrý den,
prosím o obnovu webu www.hbcorlik.wz.cz jde o historické stránky hokejbalového klubu se statistikami.
Děkuji Martin Bláha
Dobrý den, prosím o obnovení webu blizard.wz.cz.
Děkuji.
Dobrý den,,
prosím o obnovu webu janvokral.cz, nejsem si vědom, že bych něco porušil, email s důvody mi nepřišel.
Díky
blizard.wz.cz nevidim v systemu - bud v ni mate preklep nebo byla smazana

janvokral.cz - na webu nevidim zadny problem. Jestli se nepletu tak vyreseno pres ticket
Dobrý den, díky za odpověď, doména bude tedy správně asi blizard.web.cz. Děkuji za obnovu.
Oprava: blizard.webz.cz
domena blizard.webz.cz byla smazana jiz v roce 2021 pro porusovani provoznich podminek. Vlastnik byl na problem opakovane upozornen.
Dobrý den, o měsíčním přenosu dat jsem nevěděl.
Obnovující se obrázky jsem odstraníl.
Žádám o obnovu domény tadytudy.wz.cz
obnoveno
Dobrý den, prosím o obnovu kave.euweb.cz Děkuji
obnoveno. Jedna se ale o prekroceni kapacity DB. Pokud nebude DB promazana tak bude ucet opet automaticky odstaven.
Dobrý den, ráda bych požádala o obnovení odstavené domény www.marketazaoralova.cz. Děkuji.
Žádám o obnovu domény cejkaz.wz.cz. Děkuji.
Dobrý den, žádám o obnovení webu auticko.kvalitne.cz a také bych rád věděl z jakého důvodu mi byl zružen, protože mi nepřišel žádný email o tom
Předem děkuji
marketazaoralova.cz - vidim obnoveno

cejkaz.wz.cz - obnoveno

auticko.kvalitne.cz - ucet je odstaven z duvodu prekroceni kapacity databze. Duvod mate napsan v administraci sluzeb . Email s informaci byl zaslan 18.01.2024 03:45:29
Dobrý den, chápu je tedy možná obnova webu?
Dobrý den, chápu je tedy možná obnova webu auticko.kvalitne.cz
domenu mate obnovenou. Pokud nedojde k naprave tak bude znovu automaticky odstavena.
Dobrý den, prosím o obnovu webu kracmaigroup.wz.cz, děkuji
Žádám o obnovení domény cameraobscura.wz.cz
Miloš Fryš