FTP funkce

Lidi lidicky (hlavne pani administratori), procpak je tady zakazano pouzivani FTP funkci? Tak moc bych je potreboval a tak moc nefungujou :o(
Vzdyt to neni zase tak velka prasarna.
Pochopim, ze jsou zakazany phpinfo()...ikdyz s nevoli, leak(), popen(), exec() atd...
ale ftp funkce? prostor je zde omezen na 50MB a ja bych rad nasdilel uzivatelum vice veci, a abych je nemusel cpat na server, protoze neni sance aby se tam vlezly.....

nebo napada nekoho jineho nejake jine reseni, jak to provest?? priznam se, ze me ne, a tohle ze je nejefektivnejsi. neslo by s tim neco udelat???
vzdyt by stacily jenom ty zakladni, connect, login, list, pwd, a chdir, no mozna jeste neco..... zkuste se nad tim zamyslet.
jinak, zatim nejlepsi webhosting zdarma co jsem mel moznost potkat, sice je tu jeste par nedostatku, ale nikdo nejsme dokonaly, a kdyby se jeste nejak rozumne vyresila tato drobnost, bylo by to genialni

moc diky
Mě napadá kup si plavenej hosting;)))
Proč myslíš žejsou zakázané? Aby lameři nepokoušeli se někoho hacknout...
hm chytra rada nad zlato
mno mozna mas pravdu (teda nejspis) ale to by slo taky omezit, nebo ne?
x pozadavku o login za minutu a je to! neco jak je to udelano s mailem.
jinak kdo ma dobre nastaveny FTP ma tohle omezeni u sebe.
kdyz budu chtit nekomu heknout FTP nebudu to delat takhle lamersky,
tuz pani spravci, zkuste to nejak hezky vymyslet....treba to casove omezeni, ja rozhodne na tomhle serveru zadny prasarny delat nechci,
libi se mi sluzby....
Ale bohužel někteří ano, jednou jsem chtěl taky ftp připojení a někdo taky ale.... Ale myslím že to lze obejít zkus něco jako fsocketopen() Nebo něco takovýho třebas to půjde...
mno neslo by to resit treba i individualne?
ja bych byl hodnej :o)
nebo to forum nectou zadni spravci?
please help
jedno reseni me uz napadlo, ale to se nebude zase libit mistnim spravcum, a navic to neni to co bych si predstavoval,
mno zkusim to co jsi mi poradil dik
nepsal tady nekdy mira, ze ftp povoluje? asi ne, to jsem nejak spletl. jinak si myslim, ze zakazane to neni kvuli hackovani lukasiku - napadaji te nekdy i nejake jine duvody? :)))

jinak mira to cte, takze podle casu se urcite vyjadri konkretne...

m.s.
Mně nic moc jiného nenapadá:o))) Jedině přetížení serveru ale to se mi nezdá moc jako důvod... (Dalo by se to určitě nějak ochránit...)
neresilo se tu uz neco kolem?

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=4374&t=4312

m.s.
phpinfo, php_uname, exec, system, passthru, escapeshellcmd, escapeshellarg, getenv, putenv, get_current_user, set_time_limit, get_cfg_var, getmyuid, error_log, var_dump, ini_get, ini_set, dl, popen, pfsockopen, openlog, syslog, readlink, linkinfo, symlink, link, ftp_connect, leak

Tadyhle to je z podpory... Takže na staré verzi to jeden čas běželo ale nanový je to opět vyplý:o))
To martin: Stejně jěště furt na tom nevidím nic nebezpečného a fc set_time_limit chci taky spustit!!! Nebo dát alespoň minutu na script...
na set_time_limit asi zapomen :) zatim jsem neukecal spravce ani na jednom placenem prostoru - safe mode je safe mode :)

jinak proc kricis na me?

m.s.
>>jinak proc kricis na me?
Já nekřičel;)))
Nevím ty ses to taky snažil nějak obhajovat!
A co je špatného na set_time_limit? Proč je zakázanej i na placenejch? Dyť to akorát prodlouží čas ne? A kdyby se to dalo nějaký rozumný omezení...
napsal jsi "to martin" a ukoncil tremi vykricniky... takze jsi na me skoro rval (kdyby to bylo jeste velkym pismem, jsem zakriknutej) - jestli ti to tak nepripada, nauc se mluvit pismem :)))

na set_time_limit je prave spatne to, ze to prodlouzi cas behu skriptu. pokud se ti bude v pameti udrzovat moc procesu, je to strojova zatez. je to ochrana pred pretizenim - jednoduse receno... standartne je 30sekund, tady je to tusim snizeno na 20sekund. i tak si myslim, ze je to stale dostatecne - co mas tady prosimte za skripty, kterym to nestaci?

m.s.
Ne, je to jen na 15 sekund:o)
Teď už ne, ale dříve jsem měl všechny přezdívky zakódované a když jsem jich tam měl asi 1000 tak už to nezvládalo odkodóvat a přečíst vše...
A potom dále když jsem přicházel na nový systém přezdívek a snažil jsem se je všechny odkódovat tak to opět dělalo problémy...:-(
Kluci ale to stale neresi moje FTP :o(
set_time_limit me neboli, zatim, takze 15 vterin mi bohate staci
ale FTP je stale mimo provoz
To zas netrápí mě (Zatím;))))
Nevím, budeš muset počkat, až se vyjádří admin.
ftp funkce v php jsou povolene, napoveda nebyla aktualni
nebo tim 'FTP je stale mimo provoz' myslis neco jineho ?
no ja kdyz jsem zkousel volat funkce ftp_connect() a pod, tak mi to hlasilo ze volam neznamou fci.
cili to zkusim jeste jednou
dekuji za odpoved,
jestli ti lukasiku pri kazdem zavolani bezne stranky skript bezi dele nez 15sekund, asi by jsi se mel zamyslet nad nejakou optimalizaci...

m.s.
no stale mi to nefunguje :o( netusim co delam spatne,
myslel jsem ze je treba nacist knihovnu php3_ftp.dll ovsem volani dl() je z bezpecnostnich duvodu zakazano, opravdu si nevim rady, kde je chyba.

Fatal error: Call to undefined function: ftp_connect() in /3w/wz.cz/g/gillan/xxxxx.php on line XXX

help please!!!!
Ne říkám, to bylo akorát u těch přezdívek kde to běželo přes čtvrt minuty, bylo to právě způsobené že jsem ty přezdívky zakódovával...
<HTML>aha, tak se omlouvam, ty ftp funkce tam nejsou zakompilovany, slibuju, ze se na to pristi tyden podivam, zatim sem muzete psat veci, ktere byste v php radi meli, protoze pak bych to rad nechal nejakou dobu ve stejnem stavu</HTML>
oki, jsem rad ze se to vyresilo,
koukni na to co nejdrive, kdyztak sem pak napis,
jinak zadne dalsi zmeny me nenapadaji.....
Mno já už nic nepotřebuji;)))
no mozna se jeste mrknout na ty dalsi knihovny (nezkousel jsem, takze netvrdim ze to nejde - jen se tu nedavno resily treba obrazky...) - pokud tedy chces mit od nas nejakou dobu klid :))) ale ten mi ti asi jen tak nedame :) (zvlast nekteri:))

m.s.
no a mozna jestli ma lukasik pravdu a beh skriptu je omezen na 15sekund, tak by to mozna mohlo byt trosku vice (20-30sek)... ale kdyz jsem to kdysi zkousel, tak to bylo 20sekund, pokud se nemylim.

ale to asi take neni az tak dulezite, kdyz uz bych potreboval v nekterych pripadech zvysit cas pro skript, tak uz set_time_limit(0);... :)

m.s.