Co by mělo mít fórum? (2)

Sorry, že s tím jěště votravuju ale mohli byjste řící, věc po věci co by se vám tam líbilo a klidně i něco navíc než je z phorum.org....
Kdyžtak se podívejte na lukchat.wz.cz
a přihlašte se jako:
Uživ. jméno: aaaaa
Heslo: aaaaa
A podívejte se do fóra pozor jede v nouzovém režimu, takže grafika tam není téměř žádná a funkce jsou zatím jen minimální...
neni to spise pokec???

jinak me by vadilo, ze to nefiltruje html. ale stejne je to takove nejake neprehledne, hlavicka zabira vzdy zbytecne hodne mista - muj subjektivni pocit. mozna bych si i zvykl, ale to by se tam muselo probirat neco sakra zajimaveho :)

m.s.
Jo HTML jěště nefiltruju ale nějaký základní možnosti jako IMG, B I, U Font tam asi necham.... Jaká hlavička? Nechápu co myslíš hlavičkou...
Pogl: Ty ikonky na stránce stejně nejsou moje:o)
Jsou z jiné stránky.... Takže si ji můžeš použít, bohužel nevím už ani odkud ale vím že mi to tvůrce (Jestli je opravdu vytvářel) dovolil...
Pogl: Jakou špatnou hlášku?
Jo a co myslíte, měl bych tam použít i filtrování sprostých slov?
> Jakou špatnou hlášku?
Zaregistroval jsem se jako pogl ... a napsalo mi to ze registrace uzivatele aaaaa byla uspesna provedena ... jako aaaaa jsem byl puvodne zalogovany.

> Jaká hlavička?
Martin ma asi na mysli to, ze ta hlavicka kde mas autora, cas vlozeni a tak je prilis velka a vlastni text pak je jedna mala radka ...

Radek
Tak to nevím, ale díky za upozornňí asi tuším čím to bude...
presne jak rika radek. zbytecnosti ubiraji misto pro vlastni diskuzi a tak se stranka stava neprehlednou...

m.s.
Radku, ale musel si již být přihlášený za aaaaa ne?
Jestli jo tak jednoduše zakážu registraci pokud jsi přihlášen... S tou hlavičkou něco asi udělám co by sis tak představoval martine? Teď dělám administrační systém k fóru...
ja si nepredstavuji nic - chtel jsi nazor, vyjadril jsem se :) predstavu nemam zadnou - nemyslim, ze by se dalo moc vymejslet. pokud tam chces mit ty ikony, asi bych je dal tak, aby byly vedle hlavicky a textu. proste aby nezabyraly misto navic - asi by bylo dobre i rozsirit forum horizontalne, ale to uz je veci designu cele page...

m.s.
No to mě taky napadlo rozšířit to fórum, ale to bych ho musel votvírat v nový page:o)
>>tak, aby byly vedle hlavicky a textu
To myslíš jak?
>To myslíš jak?

tak jak jsem to rekl... ikona zbytecne zvetsuje hlavicku zpravy - kdyz ji das vedle a bude zasahovat i do prispevku bude zabirat mnohem mene mista...
ale chtelo by to vetsi sirku page, jinak to zase bude zmensovat sirku prispevku...

m.s.
Ju, byl jsem uz prihlasenej jako aaaaa .... urcite by slo vymyslet nejaky elegantnejsi reseni, ale nejjednodusi je to opravdu zakazat :) ... navic je myslim tradici, prihlaseneho uzivatele "neobtezovat" s novou registraci.

Radek
Me se trebas libi zdejsi hlavicka ... a obrazek by slo soupnout treba do pravyho horniho rohu.

Ale nevim presne co tim Lukasiku sledujes ... to, proc delam weby pro sebe a zadarmo je to, ze si je muzu udelat ciste podle svyho a nemusm poslouchat zadnyho votravnyho zakaznika :o)

Ja osobne zastavam nazror, ze v jednoduchosti je krasa ... forum je od toho a by se v nem diskutovalo.

Radek
Mno jo, ale registrace jsou od toho, aby byly hezké;-)
Jasne ... zlalezi uz jen na tom, co povazujes za "hezke" :o)

Radek
Tak se tam můžete jěště mrknout na admin systém... Když kliknete na zprávu je tam dole upravit tak to vyzkoušejte...