rychlost pripojeni

jen takovej dotaz, jak rychle je server wz.cz pripojen, moje stranky se tahaj jak hleny po ranu.....=strasne pomalu:(
posledni dobou (asi tri dni ) piozoruji ze se vice stranek na wz taha strasne pomalu.
Mě běhaj rychle (respektive furt stejně, ale je to docela rychle). Jó musíte optimalizovat :-)
Potvrzuji pomalost webu. Zejmena vypadavajici obrazky a to nejsou zadne obrovske, jen obrazky designu stranky a dost to nici design.
Me se to taky strasne vlece. Mel by s tim nekdo neco delat...
nikdy drive se mi nestalo, aby se kvuli pomalosti pripojeni stranka nezobrazila (Cannot find...)

zvlastni je, ze spojeni treba deset sekund (kez by...) stoji a pak narazove stahne stranku maximalni moznou rychlosti...
a podle vseho je to jen pripad webzdarma.
Tyhle problémy už na WZ pozoruju dost dlouho. Přes den jsou stránky rychlý, ale zhruba tak po sedmý hodině se začnou neuvěřitelně vlíct... Je to sice free hosting, ale takovej host.sk taky a jak mu to šlape! (Akorát mu téměř nefunguje PHP :-)
Kurvadrat co stim webemzdrama je porad to prekopavaj a pak to stoji za hovno :/
Presne,

Tahne se to jako heml....

2Andrew:

Kdyby to bylo neoptimalizaci stranek, taq by to asi tahalo furt a nic se neukazovalo.Jenze ono to dela to, ze to asi minutu netaha vubec, a pak se to nachvilku rozbehne, neco nacte a zobrazi a pak se zase ceka a po te pauze to zas taha...

Ma to proste takovy narazy...
to ze se nestahnou obrazky je sice neprijemny ale da se to prezit, me se ale obcas nestahne soubor s CSS stylem a to je pak hnus!!!
4Buchtic: Já vím, já si jen dělal legraci. Ale nemůžu si pomoct, mě to prostě tahá dobře (pravda, sice sedím na 128 připojení, ale to někteří tady taky), momentálně jako blesk (a to tam mám i velký fotky). Jedinný co se vleče je loadování reklami, ale to mi vadí ze všeho nejmíň. :-)
TombStone: Tak si styly CCS includuj v php jako definici v html. Je to rychlejsi nez CSS, protoze si usestris jednu konekci navic.
Ondra: To je docela super nápad, díky!
vsechno slape v poho... musite jen mit to spravne pripojeni :)
4Ondra: To fakt není zlej nápad. Jó já to říkám pořád - optimalizovat a optimalizovat :-)

Btw: Děláte někdo i to, že komprimujete samotnej kód?
Btw2: Hele lidi, do jakejch velikostí se vším všudy se snažíte vejít na jednu stránku?
ondra: dobrej napad, ale ja nemam rad kdyz sou styly v jednom souboru, je to takovy divny, jadro linuxu taky neni napsany v jednom souboru:))))

mauro: sedim u kompu na kat. VSCHT a ty sou pichnuty primo do paterni site NIX (aspon myslim) a dela to stejne. krome toho to neni vec pripojeni. doma na modemu mam monitor prochazejicich dat a proste tam nic neprochazi, takze to neni moje chyba (myho modemu)
ono zalezi na denni dobe; nekdy to je opravdu problem, to nepopiram
neco jsem uz naznacoval v diskusi o apachovi2, ktery sice prokazal, ze zvladne na stejnem zeleze vyssi pocet spojeni za sekundu, ale jsou tam jine problemy, ktere jeste brani nasazeni

nejaky napad, kde sehnat penize na stroj za $10K+ ? ;-)
deset prstu rychli nohy:))
kdyz sem zacinal tenhle thread tak sem to nemyslel nak spatne, chtel sem vedet jestli ma nekdo stejnej problem.
co ti brani nasadit apache2???
Andrew: Co myslíš tím btw2? Já se snažím vejít do 50ti mega...
4Borin: Nemyslel jsem celej web :-) myslel jsem jen jednu stránku (jeden HTML dokument), ale ne jen kód, ale i obrázky a externí soubory.
no me taky kontaktuje cim dal vice uzivatelu ze jim diky pomalosti pada stahovani!!!
Neo: Tak jim doporuč ať používaj nějakej inteligentní soft (realdonwload, downloadmaneger e.t.c)
Jo jo klobasy,presel jsem na kabel taha mi (upload) to na webzdarma 120kb/s :)) a zrejme to byl duvod o pozasttaveni uctu s hlaskou

Překročena kvóta
Uživatel překročil stanovené kvóty pro přenos souborů. To ve většině případů indikuje, že uživatel porušil pravidla a umístil zde nedovolený obsah.
Původní stav bude obnoven do několika hodin.
Služba WebZdarma je poskytována bezplatně. Pokud máte zájem o poskytnutí prostoru bez těchto omezení, použijte placené služby.

:(((((
mozna jsem rychlejsi nez admin :))
ne, to znamena, ze na x % pouzivas prostor pouze jako prekladiste dat, k cemuz toto neni urceno
(za x dosad velmi vysoke cislo ;)

fascinuje me, ze vzdycky nejvic krici ti, co by radsi meli mlcet

disclaimer: pokud spadas do toho 100-x %, omlouvam se
>Btw2: Hele lidi, do jakejch velikostí se vším všudy se snažíte vejít na jednu stránku?

...to je relativni, zalezi na celem webu, ale urcite by to nemelo byt vice nez 60-100kb...

nekde je 30kb uz moc a jinde 50kb je uspech a profesionalita :-)))

m.s.