Nepřístupný účet

Nemůžu se přihlásit účtu ?! Přihlašuji se denodenně a dnes to nefunguje, píše mi to chybné heslo ?
Mě to taky hlásí chybné heslo, asi mají chybu po nočním výpadku.
......... já potřebuju aktualizovat ... dělám hokejový stránky ..... pomóóóóc
Taky se nemůžu přihlásit....Grrr :o(
Mám stejný problém....
Prosim taky chci rychle aktualizovat, tak pomozte nekdo!!!!!!!
to je uplně v pekle pořád mi to hlásí chybné hesla a když dám to zapoměli jste heslo tak mě to tak nahlásí že jsem požádal o změnu hesla nebo co. nevíte někdo co to kurva je????? nejde to ani s tim heslem co mi to tam zadá. nevíte někdo co s tím???
U všech je to stejný a já si nechal změnit heslo - to jsem vůl
jo jo jééé!!! dělejte s tím někdo něco, aktualizace hoříííí
Pořád to nefachá.........je to tam....fakt je to ve velký.... :o(
hej to je docela psycho!!!! teď mě to zase háže do fóra :)
asi je moje tajné heslo příliš tajné, že ho zapoměl i systém .....
nejen nepřístupný účet. Poslal jsem si mail a mailer daemon na Webzdarma mi napsal: "Sorry, no mailbox here by that name", to už fakt není vtipný !!!
Jaksi se také nemohu dostat na ucet a to potrbuji delat aktualizaci nekolikrat denne!!! Kdyz si necham vygenerovat nove heslo, tak nefunguje atd... kdy to bude aktivni(funkcni????)
už to jede ... :-)))))
Týjo, tohle číst, to se jeden nasměje. Jak brutální akční film.
Mně to funguje bez problému.
Tak už to konečně funguje:)))

http://www.ps2secrets.wz.cz
U me tez :o)
Mě to nefunguje už asi měsíc, nový heslo to vydat nechce že neni zadanej email, ale ještě koncem srpna to chodilo a kdyby mi někdo nechal změnit heslo, tak by to snad poslalo maila. Doprčic. Hlavně že se dělam s aktualizací.
folkovarozhledna.wz.cz
Tak to je bomba, jak se zda, webzdarma opet nefunguje na procent... Nevite nekdo, proc se nemuzu dostat do nekterych mych slozek na ftp? A taky mi nefunguje v uzivatelskem nadstaveni mail... Pry mam spatne heslo...Je to vsechno na hovno
Tak mě už to funguje, najednou přišly dva maily o změně hesla a šlo pak zase normálně změnit, pohoda...