Lze stranky prezentovane na webzdarma.cz prohlizet i ze zahranici?

Na webpark.cz jsem se setkal s tim ze ke strankam tamtez prezentovanym: firma.webpark.cz byl zamitnut pristup ze zahranici. Proste kdyz se nekdo treba v USA chtel podivat na moje stranky, tak se mu nezobrazily.
Je tomu tak take na webzdarma.cz? Nechysta se takove zamitnuti i na webzdarma.cz?
Dekuji
urcite ne

chysta se omezeni rychlosti ftp pristupu ze zahranici (nevim jeste kolik, treba na 10kB/s) ... totiz nemel bych nic proti zahranici, ale kdyz tak 90% provozu ze zahranici je bud warez nebo neco podobneho, v obchazeni ruznych omezeni jsou velmi vynalezevi, tak to je jen jedno opatreni z mnoha

ps: .sk za zahranici nepovazuji ;-)
hned jak jsem to odeslal jsem si vsiml, ze jsem to nenapsal uplne dobre (ten zacatek) a nechce se mi to opravovat ;-)

tak jen pro poradek: to urcite ne neni k tomu dotazu v subjectu ale k posledni vete dotazu, odpoved na predmet toho dotazu je opacna, tedy "ano" ;-)
No, jestli se Slovaci nemuzou na tyhle stranky divat, tak je to na hiovno, protoze ja prezentuju zrovna slovenksy vlek... korna.aktualne.cz
Čti pořádně. Jednak se jedná pouze o FTP přístup a né prohlížení tvých stránek někým jiným a jednak jak admin napsal tak Slováky za cizince nepovažuje.