Podruhe smazan web !

Vazeni panove, podruhe jste mi smazali web kvuli jakymsi kvotam.
Vytvoril jsem po nekolika hodinach prace ctyrminutove video, ktere zkomprimovane do Xvid zabira 24 mega. To je asi na vas moc.
Navic jsem na neho odkazal ze index.htm. Tak mi vysvetlete ktery bod podminek jsem porusil...
Ted jsem si to precetl nize. Jo ted si to ztahne tak 10-15 lidi, takze to bude asi pres 300 MB.

Tak tohle chapu. Uz jsem chtel nadavat.

fush3r
Rada: ! opravte podminky !
Pokud je nekdo u WZ novej jako ja a necte tohle forum, tak to, co se tu resi nebude vedet.
Chapu to tak ze po vyprseni limitu, ktery nevim (v hodinach?) zase sajta pojede.

Zverejnete limit MB a dobu po ktere je sajta k dispozici.
Jedna se o LAN.WZ.CZ.
Mno, ja bych to moc nezverejnoval, nebo si nekdo napise nejakej script, kterej si to bude peclive hlidat (ackoliv nevim nevim, zda to bez pomoci serveru pude:o))
to bych ten skript teda chtel videt;-)
Jojo ze ti smazali stranky. Tak tady se tomu asni nedivim to je tu bezne at tam mas neco co porusujes nebo ne stejne ti je robotek kterej to ma v hlavne poplantane smaze :))
Ja bych rekl ze by sel (teoreticky) pri zacatku stahovani souboru si zapises cas a velikost sobuoru, pri dalsim stahovani kontrolujes, zda za posledni hodinu nebo kolik, nebylo teoreticky (navstevnik to nemusi sosnout celi) stazeno vice, jako je limit, pokud ano hodit mu hlasku a nic nestaovat... Stranky nema cenu pocitat, pac je to par kb, ale obrazky vetsi bych taky nejak pocital... Ale pouze u galerii
Nemo, ty jsi tak zdatnej, nešlo by na http://trodas.wz.cz/ umístit něco co by ty stránky smázlo??? Pomohlo by mi to od starostí
Mozna ale ne neco ale nekdo :)) A procpak je chces smazat je to nejaka pomsta nebo jen tak :)