Potřeboval bych menší pomoc

Mám nainstalovanej PHPTriad. A phpMyAdmin-2.3.2 mi vykazuje:

Váš konfigurační soubor obsahuje nastavení (uživatel root bez hesla), které je výchozí pro MySQL. Váš MySQL server s tímto výchozím nastavením je snadno napadnutelný, a proto byste měli změnit tuto nastavení a tím podstatně zvýšit bezpečnost Vašeho serveru.

Moc se v tom nevyznám a potřeboval bych poradit jak na to! Díky za jakou koliv odpověd
to se dela primo v tom phpmyadminu
Aha, tak to jsem nevedel. Taky nechapu to, že mě připustí k databázy MySQL, když se na ní připojuju bez hesla! Přitom nastavený to mám a už jsem skusil i jiný verze PHPTriadu. Ale prostě nějaký heslo ho vůbec nezajímá!
Precti si manual k MySQL, je to tam obstojne popsany...
Dokonce PHPTriad má takovou hezkou věcičku jménem WinMySQLAdmin a ta se tě při startu dokonce ptá...
dalsi docela dobrej program pro win primo od tvurcu mysql je MySQL Control Center, je to vlastne phpmyadmin, ale v graf. prostredi windows
Jo to je všechno hezký. To už mám přes WinMySQLAdmin odskoušený. Při instalaci jsem zadal heslo. Při dotazu na databázi bez hesla sice nahlásí že nemá heslo, ale stejně ho pustí dál! S heslem aspoň nehlásí nic!