Rozbehal tu niekto phpBB?

Je tu niekto taky, komu tu funguje phpBB forum?

Uploadol som tu verziu 2.0.6 a dostal som sa "az" po jeho instalaciu. Neviem, ci tam zadavam dobre udaje, ale po odoslani sa mi objavi hlaska:

Fatal error: Call to undefined function: remove_remarks() in install.php on line 816

Myslim si, ze tam davam dobre udaje, mozno az na cislo portu servera a typ databazy. Port som totiz nikde nenasiel a skusal som aj 80 aj 3306 (funguje na iglu.cz) a ako typ databazy som tam dal aj MySql 3 aj MySql 4.

Nie som az taky lamer, lebo som to rozbehal na iglu.cz, ale tu sa mi to nejako nedari.

Dik za kazdu radu
ja ho tu jednem lidem rozbehal normalne... klforum.wz.cz
a nehadzalo ti to ziadne chyby pri instalacii?

mne totiz najprv pisalo nieco, ze nedefinovana funkcia remove_remarks()
to sa mi podarilo opravit a nainstaloval som 1. cast, ale pri login.php mi pise:

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: template in /3w/webz.cz/h/holyrood/forum/includes/functions.php on line 317


?
ne.. naprosto bez problemu, zvolil si spravnou verzi php a sql?
ja neumim php ani co by se za nehet veslo, s tou databazi MySQL jsem si proste typla a neco vycetla v podpore na wz...

a co? povedlo se mi to nainstalovat. jestli se to povedlo me, tak uz se to musi povest opravdu kazdemu... :)
Taky jsem to nekomu tady rozbehaval naprosto v pohode.
Zkontroluj si nastaveni reklamy, mela by bejt pouze na prvni stranku...
Zadavej pouze 'mysql'...
Procti si postup instalace na: http://forum.atmplus.cz/viewtopic.php?t=534
jojo dulezity je si tu najit jakou verzi php ma webzdarma. myslim ze to bylo 4.x
pak zadas mysql.webzdarma.cz

kdyz tohle v pohoze zadas a nainstalujes, musis z korenoveho adresare svych stranek odstranit slozku Install a pak jeste jednu (ted zrovna nevim ktera to byla)

pak pujdes na index.php a musis vsechno rucne nastavit, je to docela fuska aby to pak behalo, me to zabralo hodinu nez jsem to nastavila... :)

ale ted ho mam moc hezky:

http://janika.wz.cz/forum/index.php

vsechny jazkovy a skinovy slozky musis do toho dat radeji az po instalaci... :)
Vdaka za vsetky rady,


nakoniec sa ukazalo, ze problem bol pravdepodobne v tom, ze nie vsetky subory boli uploadnute az do konca :(

este raz dik