SELECT nazev, odkaz, alt, sql FROM hlavni ORDER BY id

SELECT nazev, odkaz, alt, sql FROM hlavni ORDER BY id
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/aktualne.cz/a/apartman/alb/index.php on line 61


-------------------------------------

NEvíte prosím Vás proč! ta chyba? Na domácím serveru (myšleno na lokálním PC) to nedělá. Je zde nějaký jiný příkaz kromě num_rows? Omlouvám se za tak asi banální dotaz, ale s SQL teprve začínám :(( A jelikož mi doma faká vše jak má, tak jsem čekal že to půjde i zde .. Díky
Tak se Vám všem upřímně omlouvám, rád bych tento dotaz vzla zpět, ael nejde to :(( No neva, aspoň pro příští lidičky co budou blbý jak já.

Když zadáváte "mysql_select_db($database);" tak zadejte spravnou databazi :(( Sice u mně to bylo trošku složitější, ale jednoduše to jde říci asi takhle :))

Takže krásný zbytek čehokoliv ...
Jen by mne ještě prosím zajímalo :

1) Proč mi na LOCALU nejde připojit k databází (MY_SQL) s heslem ?
2) Jak udělat, abych si an LOCALU mohl mít prázdné heslo a zde moje [tzn. pokud doma nechám prázdné heslo, prostě mi to connect() nesežere a napíše chybu :(( , používám konfigurační soubor kde mám uložené vše potřebné proměnné]
Mr. Guest: stahni si phpmyadmina (www.phpmyadmin.net), mySQL se s nim spravuje velice jednoduse a snadno...