PHP3

Jakto že nefunguje ne webzdarma PHP3 ?!
Jaktože už na mě nezbylo žádný cukroví od vánoc ?
To se neboj... Přečti si fórum Termik (!) a ulevíš si :)
A jakto, že wz je zdarma, když mě to stojí tolik let života?
<HTML>Termik: cetl jsem, ulevil jsem si a od srdce se zasmal...
nechces se scooterem a h@ckerem vytvorit nejaky web?
Dlouho tu nehostoval zadny web ktery tvoril tym profesionalu</HTML>
@!#$ off, tak mi řekněte, jestli to nefaká jenom mně, nebo jestli to nefaká každýmu, kurva !
Jen tobe, a par dalsim to nefacha, WZ se kvuli tomu postavi na hlavu..
To nechápu. Když jste neschopný, tak si nevyskakujte. Spousta lidí by vám určitě ráda pomohla, ovšem s vaším přístupem...
PS: nevím v čem je problém. S PHP sem nikdy problémy neměl. Dokonce ani s databází, a to že ta bordel trochu dělá, to je známý. Zkuste se zamyslet, zda-li jste někde neudělali chybu...
Bože můj....
Co by ti lidi ještě nechtěli..

Nejprve POP3, pak SMTP a co takhle IMAP?! A nemělo by ti ještě WZ platit pětikilo měsíčně za tu reklamu, co máš na svých stránkách?!
<HTML>Scooter: jak jsi poznal ze delas PHP3 ??? To by me velmi zajimalo, ja popravde delam proste php a do tak hluboke hloubky to nerozebiram :)))

podle toho co sem porad pises (a hlvne jak) mas scripty plny chyb a nadavas tam kde bys nemel</HTML>
tohle forum mi vazne prijde uplne ztraceny... proto sem uz nejaky ten pulrok nelezu. ach jo... ztracim viru, admine a moderatori.

http://juneau.wz.cz
PHP3 mám v mém e-shopu na konci objednávkového formuláře. 2MASTER:

PHP3 jsou 3 php spubory v jednom, například k zakódování staránek apod...

2All: sorry za ten přístup, jenom mě nasrali ty první odpovšdi...
<HTML><i>PHP3 jsou 3 php spubory v jednom, například k zakódování staránek apod...</i>

LOL tak jo no konecne vim co je PHP3, dik</HTML>
teda se musím přiznat že jsem to také nevěděl :-))
:-)))
PHP4 jsou 4 php soubory v jednom, například ...

Tomík.
<HTML>No a to se teste co nam prinese PHP5 ... to bude alespon 6 souboru v jednom PHP :o)))))))))))))))

2scooter.aktualne.cz: byl jsi na konzertu v Praglu?:))

Lukasik</HTML>
No to je pro me novinka? A jaxe to da pouzit? Se hrozne rad poucim.... :-)))
V pardubicích, bylo to suprový !
to by mě také zajímalo jak se to používá?
to se nedá trědas ten kód skopírovat do jednoho souboru a dát tomu název .php
Já se v PHP moc nevyznám,ale vim že to tak je. Udělal jsem si pěknej e-shop v dobrym programu a tam byly přednastavený všechny scripty, jenom na konci objednávky je php3 a na hostingu u wz.cz je nechce načíst...
kurna a ja delam jenom php :-(
no já dělam jenom php a moc mi to nevadí
Buďte rádi, že umíte PHP, já zůstanu u HTML...:)
<HTML>Nooo, ja taky bohuzel ovladam jen PHP, php 3 in 1 sem se jeste nenaucil i kdyz require rulez :)))))

2scooter.aktualne.cz: jj, sqveli fakt byli :o)). Sice drahy jak svina, ale ani sem toho moc nelitoval, stalo to za to :). A v praze jeste pred nima byla Verona - teoreticky sem v televizi pac tam nataceli klip a zabery do publika byly taky :)). Ackoliv najdi me tam ze?:)))

Lukasik</HTML>