http://bwp.webz.cz

jsem nenapravitelnej sobec a škodoliba a navíc už zase porušuju zákony, schválně jak dlouho mě tu necháte hostovat :)
no, jelikož je dneska neděle....tak ti to smažou asi až zítra...
Mám taký pocit, že je to celkom premyslená reklama, napísať:

>jsem nenapravitelnej sobec a škodoliba a navíc už zase porušuju zákony,
>schválně jak dlouho mě tu necháte hostovat :)

človek ako tvor zvedavý sa pozrie, čo taký rebel proti štátu má... prinajmenšom ďalší plán na zvrhntie vlády alebo odhalenie, že UFO existuje... a ony sú to pritom ďalšie jebnuté stránky neonacistov. Ale asi bez tej reklamy by na tie stránky nikto normálny okrem tvojej bandy nedošiel, že.

Pozdravuje Ťa zarytý antinacista - Okoloidúci
SMAŽTE UŽ TY STRÁNKY NEBO VÁS BUDU ŽALOVAT!
Už je naštěstí smazali (alespoň sem je tam neviděl). Bylo to k blití!
Nic mi nesmazali. :)) Kdybych alespoň uměl html, nebo php. Jsem moula.
Myslím, že Bany není autorem těch zmiňovaných stránek, ale píše sem nějakej člověk, kterej je chce někomu smazat... Jinak jsou na WZ po grafický stránce daleko horší zvěrstva, které mi způsobijí při jejich návštěvě větší psychickou újmu než toto. Na ideopolicii bych si nehrál, ať si každej píšeš co chce. Pokud zákon tvrdí něco jinýho, tak se jedná o špatnej zákon, kterej je zapotřebí změnit.
No tak to bych tak netvrdil. Nejhoší jsou totiž lidi, který neznaj dějiny a 2. světovou válku. Vyfotit pomník A. Hesse a pak ho tam hrdě vystavovat, tak to je fakt síla. jinak pokud ti to nic neříká tak doporučuji navštívit Osvětim nebo Terezín...
...a Pelhrimov. At vis, do ceho jdes.
No dovol, já dějiny 2. světový znám docela dobře a musím říct, že právě to na mém názoru nic nemění. Je velká škoda, že u nás není něco jako 1. dodatek americké ústavy. To by všem těm samozvaný cenzorům, soudním znalcům a pseudoobhájcům lidských práv zaklaplo a museli by začít dělat nějakou užitečnou práci. A takový lidi, jako tvůrci bwp, by byly možná upřímější a tím by od sebe odradili daleko víc sympatizantů než současná mašinerie...
Já jsem pro zakázání jakýchkoli podobných stránek. Obávám se totiž, že svoboda slova není tím pravým řešením. Najde se tu několik věrných exemplářů z historie: A.Hitler, V.I.Lenin a další. Tito lidé získali moc na záladě "svobody slova". Pak to podle toho dopadlo. A pokud si myslíš, že sem blbec a je to nesmysl, tak se zeptej politologů a podobnejch lidí. Totiž když mase vhodně podáš něco, tak je velká pravděpodobnost, že ti to uvěří, a to i u nás (únor 1948 a další). To však neznamená, že se má svoboda slova zakazovat, ale v těhle případech...
Myslíš si tedy, že praxe ve Spojených státech, Dánsku atd je špatná? Zajímavý je, že v těchto zemí tvoří například obdivovatelé Hitlera naprosté minimum populace. Kdežto ve Švédsku je nepřijatelné uvádět i čísla o tom, kolik Švédy ročně stojí imigranti. Natož pak svobodně šířit své názory. A kolik je nácků ve Švédsku? Nejvíc na světě v přepočtu na obyvatele.
Krom toho se zde nezasazuji za svobodu jednání, ale pouze svobodu slova.