reklama v pop-upu

zdar. prosim nevite jak nastavit aby reklama vyskakovala v pop-up okne ? nenasel jsem to v nastaveni...staci do kodu pridat target= blank nebo neco podobneho ? diky za rady
teda nevim to jiste ale reklama WZ v pop-up byt nesmi !
ale jinak se koukni na www.jaknaweb.com ... sekce java script
<HTML>Ale proc by nemohla byt reklama pop-upem? V podminkach je, ze reklama musi byt zobrazena, ale imho pop-up bude lidi srat vice, nez jen obycejna reklama ...

jinak dej si nastaveni -> mam stranku s framy
hlavni frame: reklama.php ten soubor vytvor

a pak dej na stranky neco jako js:windows.open("reklama.php");


Lukasik</HTML>
nojo ale take je tam napsano ze reklama musi byt na horno pozici hlavni stranky ...nebo na dolni pozici dolni stranky

ja mam trebas pop-up blokovane
> imho pop-up bude lidi srat vice, nez jen obycejna reklama ...

prave proto to neni povolene
Lukasik: no, me serou vsechny reklamy, ale nejvic ty v TV..
prave ze srat nebude, popup reklamu staci jen minimalizovat a uz se nebude dalsi zobrazovat. Leda pokud ji zavrete tak pri nacteni dalsi casti stranky znova vyskoci.....
zakazovat pop-up reklamu je podle me trochu zcestny.

ad sojkovec: mas recht, bracho.

"V obdobi menstruace muze byt zavadeni tamponu obtizne, ale nastesti je tu nove xy s hladkym povrchem abc..."

(kdo videl Znameni, The Sings a vzpomina ja J. Phoenixe s alobalovou cepickou na hlave, tak vi, o cem mluvim)

brainwash, brainwash, brainwash, brainwashed!
to mira: to znamena ze pokud si ji upravim do pop-upu bude mi zrusen ucet ? ukaze se vam ze se banner zobrazil ?
No, mě teda přijde uživatelsky snesitelnější i zdržovací vstupní-reklamní stránka než popup... ale ze všeho nejlepší jsou bannery dole. DIV s bannerem použiju v CSS plovoucím layoutu jako clear a zabiju dvě mouchy jednou ranou...
No, popup oknům zdá se už odzvonilo - a to je jedině dobře. V chystaném ServicePacku 2 pro WinXP je i update MSIE6, který umožňuje popup okna zakázat (konečně).

Takže teď dostanou přednost reklamní formáty mnohem otravnější (Flash+DHTML).
Nevím jak vy, když mi kolonku pro přihlašování k mailu v půli psaní překryje nějaká idiotská reklama, tak bych vraždil.
DoubleThink: jo, viz to trapny preklapeni vzhuru nohama nebo roztristeni stranky.. Uz mi to leze na nervy..
A největší prasárna je, když k aktivaci (rozbalení) stačí událost onMouseOver.
Stránkám, kde na mě takové věci už jednou vyskočily, se snažím co nejvíc vyhýbat. Ale šíří se to jak mor :-(
A je ta reklama vubec nutna ? 8-))
Tedy nevim co na pop-up oknech mate? At to tak davaji vsichni a nastavil bych to jako normu. Protoze na to potom staci jednoduchy programek(napr. PopUpKiller....ten je uplne suuuper) a je po otravujicich reklamach na nic a k nicemu. Jen to pipne a mam klid. Jen tak dal!
A neziskové servery, co se částečně nebo zcela živí reklamou, jdou v krátké chvíli pod kytky. Fakt paráda.
> se snažím co nejvíc vyhýbat

www.seznam.cz
www.centrum.cz
www.atlas.cz
www.novinky.cz
...
...
...

- fakt nevím - je to jako nejezdit po dálnici kvůli billboardům
Na Seznam chodím akorát tehdy, když jsemu cizího počítače a chci se dostat do webmailu. Na Atlas se tak jednou týdně mrknu, kdyby se objevily nějaké zajímavé články. Novinky čtu, když mě někdo upozorní na zajímavou zprávu, jinak ne. Centrum nepoužívám vůbec.

S těmi největšmi katalogy přicházím do styku akorát tehdy, když se snažím o rychlé zařazení a dobré umístění svých stránek.

Ani jeden z těch serverů ke štěstí nepotřebuju, vyhledávám Googlem a Jyxem :-)
<HTML>jj, todle je fakt prasarna ty reklamy jak ti votocej celou stranku ATP ... nesnasim! :(.

Ad pop-up mno me osobne by to prislo uzivatelsky lepsi protoze popup mam blokovane, tedy vubec by me neotravovala reklama - ale tim by nemel clovek vlastne zobrazenou reklamu ... :(

Lukasik</HTML>
pop-up okna nemam zrovna v lasce a je dobre, ze tim tenhle server netrpi.

chtit umistovat reklamu do pop-up oken, protoze ty se pak daji zablokovat... to je trochu ujete. reklamu wz tady vsichni zobrazujeme proto, ze nas wz zdarma hostuje.

reklama v dolni pozici mozna tolik neprekazi, ale tahat ke kazde 5 kB strance jeste 20 kB banner (napr. aktualni reklama na iDnes)... to pres modem nepotesi. jiste, bannery se daji zakazat... ale tim jsme tam, kde jsme byli, ze.
<HTML>Mno ja napriklad mam reklamy zakazane :)). Jak popup okna tak reklamy obecne ;o). Ackoliv takovy flash prasarny co provozuje centrum a spol mi stejne vzdycky vyskocej :((

Lukasik</HTML>
Www.slunecnice.cz.Neznalec by si určitě myslel, že vir mu posouvá stránku.Dřív tam byla reklama na T-Mobile která vyjela na celou stránku (ale nepřekryla text) a pak zase jela zpátky.Když jsem chtěl scrollovat stránku,tak mám posuvník zase jinde.Stršný.