Soundtracky

A Mp3 soundtracky tu taky asi nemuzou byt co? :-(
pouze se svolenim autora.. nejsi-li sam autor, pak ne
Smáznou ti to tak jako tak ... kdyby to měli všechno po jednom kontrolovat tak jim cvakne
asi tak :-)
Měla bych jednu otázku: když si na web dám nějaké mp3 nebo video soubory (legální), budou tyhle soubory v bezpečí před smazáním? Přijde mi trochu trapné psát na stránku "tohle je fakt legální, admini, nemažte mi to!" ;-)

Jakým způsobem se tu řeší vyhledávání a mazání písniček a videí? Kontroluje to ještě před likvidací nějaký člověk, nebo se účty blokují/ruší automaticky?
Mira si dennodenne hleda ve slozkach *.mp3 a hleda piraty ... ;) Nebo si rucne prohlizi tisice webu a hleda je tam ;))))
Freya: kontroluje se predevsim to, co dela velky provoz na siti (rekneme stovky MB denne), veskere mazani probiha rucne,
blokovani castecne automaticky, ale ne na zaklade toho, ze se tam objevi nejaky mp3 soubor nebo neco takoveho

ps: posledni dobou jsem z toho celkem znechuceny kolik se toho warezu tady objevuje -> cim dal vic :(
Jasně, že jenom těžkej masochista by to všecko prohlížel ručně.
Než nahraju na účet video (legální), chci mít jistotu, že se mi ten účet nezruší.

Právě proto se ptám:
Jak můžu docílit toho, aby můj účet nebyl hozen do jednoho pytle třeba s warez? Mám napsat speciální mail na podporu?

Nebo třeba tohle:
<div style="display:none">
<strong>
Nemažte mi video, je legální!
</strong>
</div>

? ;-)
Freya: neni tam to <strong> krapet zbytecne? :-))
implicitne porad predpokladame, ze nejste zlocinci takze zadne e-maily nam nepiste

na druhou stranu melo by to splnovat i dalsi podminky - spojovani uctu, skladiste
<strong> označuje důležitý text ;-)

mira >> tak jo. Stovky MB denně to budou těžko, tak doufám, že to bude ok :-)
mira >> kdybych plánovala skladiště nebo tak něco, tak to sem nepíšu ;-)
Freya: Velice dulezity text, ktery se v prohlizeci nikde nezobrazi :-))
Sojkovec >> dyť jo, o to jde! ;-)
Běžný uživatel to neuvidí, ale roboti (třeba vyhledávače) CSS nevnímají a zaregistrujou to jako normální strong. :-)
Tohle je běžný zůsob dolaďování sémantiky stránek...
seš ňáká moc chytrá :-)
(bez ironie)
no jasně, takhle po nocích mívám záchvaty moudrosti :-)))