úprava DNS záznamu

Dobrý den / Ahoj

mám vlastní doménu, kterou bych chtěl přiřadit svému webu zde. Je to možné pokud mám pouze free hosting ? Nemůžu nikde najít nastavení DNS.

Díky
viz https://www.webzdarma.cz/podpora/tag/11-domena/116-presmerovani-domeny-ii-radu-na-webzdarma-cz
změnil jsem NSSET na DNS servery webzdarma, ale přišel jsem o možnosti upravit ostatní záznamy (Cname atd..) . Mám doménu u FORPSI
Ľutujem, úpravu DNS záznamov aktuálne neposkytujeme. Môžeme Vám na žiadosť zaslanú na podpora@webzdarma.cz záznamy pridať/upraviť/zmazať. Prípadne môžete smerovanie domény vykonať prostredníctvom A a CNAME záznamov u vášho správu DNS = registrátora domény (zmena NS späť na pôvodné). Názov servera na ktorom sa nachádza váš účet nájdete po prihlásení v časti Nastavení..
stránky se nezobrazují, byl vygenerován tento t.x.t. google-site-verification=_yRw3L24ah3O1fwvEhjJ5LDXZp0NoAfY8wyagr9az8g, nevím kam vložit. prosím poradit nebo zprovoznit vyhledávání stránek. děkuji
Dobry den,
vsechny maily ktere jste poslal na podporu jste poslal z neexistujici emailove adresy a nejde na ne tedy odpovedet. Poslete je prosim znovu z existujici emailove adresy.
Dobrý den, musím vložit tento kód google-site-verification=D1i8RS-VuswmHNCEZYdIqW3sX_lzptsrgQEFQ01f_AI do DNS záznamu na web, ale mám freehosting, jde to tam někam vložit? Děkuji za odpověď
Dobrý den, u domén 3 řádu nelze upravovat DNS záznamy. Zvolte jiné ověření, například přes html soubor.